Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahoj jako každý den jsem hrál na JailBreak a dal jsem si svoji první hru a vyhrál jsem poslední přání(pp) a během deaglu duelu jsme byl permanentně zabanován za MutliHack psal jsem někoka adminum (fokumiii.) a ten mě napsal že jsem dostal ban za EzFrags hned jsem si šel vyhledat co to je a byl to daný hack ve kterém jsou více hacku za tu dobu co hraju na Funplay.pro tak jsem ani 1 nehackoval. Mohu poskitnout prohlídku počítače nemám s tím žádný problém ban mě byl udělen:Konzolí.Muj steam acc:https://steamcommunity.com/profiles/76561199087562764 děkuji Whiftyyyy.

• Haha 5
  • Jsem zmatený 2

Zdravím tě, jelikož si byl zabanován za free cheaty, kterými jsou zrovna ezfragy, tak je mi líto, ale na unban nemáš nárok. Unban si můžeš jedině koupit u gamera nebo Dia. 

Důvody:  

✓Whiftyyy✓ (STEAM_1:0:563648518) [Non-Prime] has been detected for EZfrags cheats! (Check #1)

[17:14]

✓Whiftyyy✓ (STEAM_1:0:563648518) [Non-Prime] has been detected for EZfrags cheats! (Banned)

[17:14]

✓Whiftyyy✓ (STEAM_1:0:563648518) [Non-Prime] has been detected for EZfrags cheats! (Check #2)

Nechám tě ještě se vyjádřit, dál to budu lockovat.

• Upvote 1

a dost.png

Tvůj steam učet momentálně dostal VAC ban takže nevím co tu zkoušíš že nevíš co to je...

• To mě mrzí 1

Dejte mě bezehry.

funplay banner

Rastíkovo hlášky - 2018

• ,Budu pěstovat BitCoiny'
  • ,Mám zažalovanej účet'

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.