Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Tady jsem povídal o týpkovi, který se jmenoval nějak Jeff něco, protože jsem si několikrát všimnul (i ostatní hráči) celkem divných prefirů, zadruhé jsem neměl ani tušení že je tam admin a taky, že někoho sleduje. Toto je moje obhajoba. https://ctrlv.cz/4B1E

image.png

Dobře napíšu ti ještě zde, moc dobře jsi věděl,že jsem admin, protože když jsi byl na serveru několikrát jsem napomínal hráče se jménem “dAVE” ten poté dostal i ban. 

Přestaň tu už prosím lhát. 

Fokumiii 2020- Jsme mladý jarní muž který ovládá český jazyk a zavládla i skvěle psát

před 13 minutami, Cookie napsal:

Dobře napíšu ti ještě zde, moc dobře jsi věděl,že jsem admin, protože když jsi byl na serveru několikrát jsem napomínal hráče se jménem “dAVE” ten poté dostal i ban. 

Přestaň tu už prosím lhát. 

hele, jak chceš, ale pravda zvítězí

Jak jako chci? Dostal jsi odůvodnění banu, zde jsem ti taky odepsal,ale pořád nechápu čeho tímto chceš dosáhnout. Děláš tu ze sebe neviňátko, snažíš se dokázat mou chybu obkecáváním.

Tohle je moje poslední odpověď a doufám,že nehodláš dále spamovat forum novými topiky.

Fokumiii 2020- Jsme mladý jarní muž který ovládá český jazyk a zavládla i skvěle psát

Nechápu co se dál řeší? Vysvětlení zde již padlo za co ban byl udělen, a nechápu proč zakládáš novou tému.

Ban ti již stejně vypršel, takže tu není co řešit. 

Lock.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.