Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Dobrý den, když jsem hrál na AWP Server | Sniper Mayhem. Tak zničeho nic jsem dostal ban. Myslím si, že žádný pravidlo jsem neporušil. Nespamoval jsem, nenadával jsem, nehackoval jsem a ani jsem negriefoval. Prosím, dejte mi důvod. Za co mám ban. Pokud mě nebude dodán důvod, tak bych chtěl požádat o unban.

Zdravím, 

Ban jsi dostal za prozrazení admina, když jsem koukal na cheatera. To jsem ti samozřejmě ale psal už na serveru. 
Víc k tomu nemám co dodat, jen to,že si příště dávej pozor 🙂

Fokumiii 2020- Jsme mladý jarní muž který ovládá český jazyk a zavládla i skvěle psát

před 9 hodinami, Cookie napsal:

Zdravím, 

Ban jsi dostal za prozrazení admina, když jsem koukal na cheatera. To jsem ti samozřejmě ale psal už na serveru. 
Víc k tomu nemám co dodat, jen to,že si příště dávej pozor 🙂

Chci se zeptat. Je ten ban navždy nebo jenom do určitý doby? Za druhý. Jak jsem prozradil admina? Jsem do chatu napsal že tenhle hráč je admin nebo jak jsem ho prozradil?

Nedělej tu prosím hlupáka.. Díky

Fokumiii 2020- Jsme mladý jarní muž který ovládá český jazyk a zavládla i skvěle psát

před 4 hodinami, Cookie napsal:

Nedělej tu prosím hlupáka.. Díky

Přestanu ze sebe dělat hlupáka až mě povíte. Jestli je ten ban dočasný nebo navždy a jak jsem přerušil adminovi práci. Děkuji za odpověď

Nebo jinak ještě. Čím jsem překazil adminovi jeho práci pozorování podezřelého hráče.

Při rozkliknutí banu červenou šipkou by jsi zjistil, že už máš unban. 

Myslím si, že tak krátkodou pamět nemáš 🙂 

https://ctrlv.cz/AGkz Zde máš tedy screen vytažený z chatu, tvoje reakce na chat + tam bylo ještě něco ve voice.

Přeji hezký zbytek dne.

Upraveno uživatelem Cookie

Tímto je to vyřešené, pokud se to bude opakovat, tak se ti to prodlouží..

Lock.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.