Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

• Vek: 17
  • Bany: 0
  • Odohraných hodín: 36
  • Admin niekde inde: Nejsom
  • Pravidlá a príkazy: Poznám
  • Funkčný mikrofón: Mám
  • Server na ktorý si žiadam práva: Deagle Madness
  • Prečo zrovna ja: Na serveri hrávam už dlho tuším od roku 2019. Rád by som A-Teamu pomohol s udržovaním poriadnu na serveri. Bol som admin na konkurenčnom portáli od roku  2018(Portál už zrušili)
  • Odkaz na Steam profil: ---> Tu <---
  • CS:GO Prime účet: Mám
  • Znalosti: Po Anglicki viem pomerne dobre
Upraveno uživatelem Matúš Čerešník
  • Haha 1

giphy.gifgiphy.gif
⛧⛧⛧Twitch⛧⛧⛧Steam⛧⛧⛧Instagram⛧⛧⛧

• Moderátor

Zdravím, chci jen vysvětlení Tvého věku, na Tvém profilu zde na webu máš narozen 21. 12. 2003, což mi úplně na 17 let nevychází. ( A na Tvém IG máš uvedeno věk 16 ), takže výmluvu, že je datum vymyšlené asi úplně nepomůže.

A to, že je Tvá žádost jen vypsání zmíněných bodů v našem “vzoru” a ve výsledku žádná originalita a nic jsem se o tobě nedozvěděl zatím neřeším.

Přeji hodně štěstí 

Upraveno uživatelem M A T Y
  • Haha 1
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

O nás

Jeden z předních československých portálů zaměřujících se na oblíbené online hry a provoz komunitních serverů. Máme za sebou již přes 10 let vývoje a spolu s neustále rostoucí komunitou čekáme vždy dychtivě, jaká dobrodružství přinese další den.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Obchod

Náš tým usilovně pracuje, aby vám přinesl jedinečný a zábavný obsah. Nákupem kreditů, prémiových předmětů a dalších položek nás motivuje a podporujete k vytváření většího a kvalitnějšího obsahu.

Navštívit Obchod

Partneři

Out of Reality nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Úvodní stránka
Prohlížet
Máte již účet? Přihlašte se
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.