Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Dobrý den,dnes jsem dostal 1mo mute na funmod servery od admina jménem Storno v čase 13:19.NEVÍM na jakém serveru to bylo,protože jsem nebyl doma. Čas jsem zjistil díky banlistu. 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198878821805

Zdar, už jsem tě varoval minulý týden 

Neustále narážky na mě, chování na serveru +ten chat

Banovat jsem tě chtěl minulý týden ještě na serveru, ale musel jsem narychlo odejít, tak jsem si řekl, že ti dám ještě šanci (O té jsi mě ve svém chatlogu nepřesvědčil), tak jsem ti dal dnes ban na měsíc. 

Za ten ban bez varováni,jááj nom ten  ptm týdnu co jsi mi dal mute jsem přestal na tebe nadávat neřekl jsem o tobě ani jedno špatné slovo ani nenapsal,ale když myslíš. 🙂

Potom týdnu, jsi do mě polovinu mapy myslím že roost zase s harley jel :), on má to štěstí že narozdil od tebe nenadává

41 minutes ago, Storno said:

To bylo předtím,ale na Snow jsem ti vyjádřil svůj názor a to bylo poslední co jsem o tobě napsal.

Upraveno uživatelem SajatorCZ

Pokud mute není permanentní, není k němu potřeba důkazní materiál a je pouze na uvážení admina ban udělit.
Žádost se zamítá 
LOCK

• Upvote 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.