Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Zdravím chtěl bych poprosit o unban na serveru AWP Ultimate Sniper War. Ban jsem dostal tím stylem že jsem se chtěl připojit na server zahrát si a popřípadě jsem přemýšlel nad VIP, jelikož jsem na serveru začal hrát minimálně 2-3h denně, tak jsem se připojil a když jsem si měl vybrat mezi T a CT tak jsem z ničeho nic dostal ban od Ani-Cheatu. Do toho mám pár hráčů s kterýma jsem hrál každý den jako např. Nasay_, Tobi27,Honzicek23, Neuro a další (zbytek jmén neznám přesně, tak doufám že tyhle stačí), by mohli říct že jsem čistý bez hacků... Ano není to můj main acc, je to účet kde bych chtěl zvládnout level 21(myslim) na PrimeAcc a komunitní servery.

Link na ban: 

Link steam účtu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199093356901/

• Haha 1

Zdravím, 

Ban jsi dostal od anticheatu čili tvojí jedinou možností je -Kontaktovat Diu,Gamera a unban si koupit.

Zde výpis z Anticheatu ⪨Skerø⪩ (STEAM_1:1:566545586) [Non-Prime] was detected for failing checks on convar r_aspectratio. [result Okay | CompType: equal | cvarValue 1.750000 | value: 0.0 | value2: **] (Banned)

Discord server zde: https://discord.com/invite/ur7G5sB

Připoj se na náš discord a kontaktuj vedení/majitele portálu. Dia/GamerX

Nezapomeň však na to, že pokud znovu dostaneš ban od anticheatu budeš si muset unban koupit znovu (Ale již za vyšší cenu).

Omlouvám se ti, spletl jsem se VIP za UNBAN nelze, unban si můžeš pouze koupit. 

• Haha 1

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.