Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Zdravím všechny, co právě čtou mojí žádost.

VĚK

15let (24.7.2005)

HISTORIE BANŮ

Moje historie banů, která je mými schopnostmi dohledatelná končí v starém banlistu dne 10.1.2019. Ban byl za cheating na smurfovi. Unban jsem si později koupil. S cheatováním jsem skončil. Na toto mi můžete argumentovat klasicky: „Jednou cheater, navždy cheater“. A na toto Vám můžu odpovědět jen, že s cheatováním jsem naprosto upřímně skončil a už nemám potřebu cheatovat v této hře. Důkazem je mi například můj steam účet, který je úspěšně můj nejdelé existující  nezabanovaný steam účet.

POČET ODEHRANÝCH HODIN

455

ADMIN NIKDE NEJSEM.

PRAVIDLA SERVERU A PŘÍKAZY ZNÁM.

FUNKČNÍ MIKROFÓN MÁMKAŽDÝ DEN TRÁVÍM NA FUNPLAY DISCORDU.

SERVER NA KTERÝ SI ŽÁDÁM O PRÁVA JE FUNMOD.

PROČ BYCH MĚL BÝT ADMINEM PRÁVĚ JÁ ?

Na tomto portálu hraju od 31.1.2017.

Jsem velmi aktivní, travím na discordu s GameremDiouškemRejnnem a Gandalfem skoro každý den.

Trochu s touto žádostí souvisí oživení FUNMODU, jakmile zde začnou hrát znova hráči, tak se tam začnou čím dal více objevovat některé individua, které budou kazit hru ostatním hráčům a je potřeba je eliminovat. 

Proto si myslím, že bych byl přínosem k této herní komunitě.

MÉ SCHOPNOSTI

Umím anglicky, maďarsky (slovensky) a něco poskládat německy.

Ve VHE jsem dělal mapičku (nebavilo mě to).

V Blenderu a Crowbaru neumím.

PRIME ÚČET MÁM ---> STEAM

Upraveno uživatelem Rastik
  • Upvote 2
  • Downvote 1

GAMEROVO HLÁŠKY

,,Normální Normální" -  GamerX 2018

,,Co je to BOUNCER ?" - GamerX 2018

,,Dejte mě beze hry !" - GamerX 2019

,,Zarya, what do you doing ?!" - Gamerx 2019

Přesně číter budeš ale navždy tím se nevymluvíš... Prvně se mi vyjadři k té nedávné nadávce, nějakej rozumnej důvod ..

Spoiler

image.png

Upraveno uživatelem [D]!a

před 8 minutami, [D]!a napsal:

Přesně číter budeš ale navždy tím se nevymluvíš... Prvně se mi vyjadři k té nedávné nadávce, nějakej rozumnej důvod ..

Odkrýt skrytý obsah

image.png

Už jsem se ti, jak jistě víš, vyjadřoval osobně na discordu. Tak to sem napíšu, aby to bylo oficiální.
image.png.441be169bac8aee497a5b9f40ccab7c4.png

Tuhle zprávu jsem napsal Kebabínovi ze srandy jako reakci na zprávy: 

image.png.c7e44f86656a285356ae9fa819e69eab.png

Ještě jsem "vtipně" na tu zprávu odpověděl " Klid ! Rastiku ".

Tento vulgarizmus neměl vyznět jako nadávka. Pokud to Kebabína nějak urazilo, tak se mu omlouvám.

GAMEROVO HLÁŠKY

,,Normální Normální" -  GamerX 2018

,,Co je to BOUNCER ?" - GamerX 2018

,,Dejte mě beze hry !" - GamerX 2019

,,Zarya, what do you doing ?!" - Gamerx 2019

Já bych mu šanci dal. Uvidíme jak si povede.

• To se mi líbí 1
  • Upvote 2

Dejte mě bezehry.

funplay banner

Rastíkovo hlášky - 2018

• ,Budu pěstovat BitCoiny'
  • ,Mám zažalovanej účet'

Cheating není vůbec nějak moc starý. Ke všemu to podporuje fakt, že rozdíl necelých dvou let v takovém věku až tak nerozhoduje. Věřím, že ses nad svou chybou poučil, ale budeš muset ještě hodně pracovat, aby ses očistil od cheatera. To znamená, že jsem momentálně samozřejmě proti přijetí.

• Upvote 5
  • Downvote 1

Nie som admin ale na obranu Rastika sem chcem odpovedať Burakovi. Rozdiel medzi 13 a 15 rokov je veľmi veľký, pokiaľ si už toľko rokov mal tak by si to mal vedieť. Puberta ľudí mení, hlavne vo veku 14-15 rokov. Taktiež Rastika poznám, verte či nie odkedy mal nejak 10-11 rokov, bol cheater ktorý platil za cheaty s mamkinými peniazmi. Mám pridaných asi 6 účtov s menom Rastik, všetky VAC/Game banned, ktoré majú dokopy nahratých cca 2000 hodín (pozeral som sa na to teraz) čo je +/- počet ktorý má nahratý na tomto účte, ktorý má ban free už od 23.11.2017. Taktiež 450 hodín bez banu za cheating asi aj niečo znamená, a to  sú len hodiny  na FUN mode, neviem koľko má celkovo na serveroch, čo je  podľa mňa dosť na to aby sa očistil od cheatera. +Burak, pozerám sa na tvoj profil na webe, nevidím u teba žiadnu spojitosť s  FUN modom (oprav ma ak sa mýlim) a ak to je stále tak ako to bolo keď som bol admin ja a odpisovať na žiadosti môžu len admini ktorí aj adminujú/hrajú na serveri/serveroch na ktorý/ktoré si hráč žiada o práva, tak tvoj názor tu ani nemá čo robiť (z toho som usúdil, že aj ja môžem napísať svoj názor). Taktiež by som sa nečudoval keby tvoja profilovka neni aj tvoja skutočná fotka z tohto roku.

mohol som to napísať prehľadnejšie ale chce sa mi spať čiže sry

• Děkuji 1
  • Upvote 1

@Gandalf Máš pravdu, bylo a stále to tak je, že se k žádostem o post admina vyjadřují jen admini z daného serveru, tudíž Tvůj názor tu taktéž nemá co dělat. A nemyslím si, že je místné Buraka urážet. Když nevíš jakou pozici má Burak v AT, tak se o to nestarej. DĚKUJI

A v Tvých 18ti letech by jsi měl vědět co je to úcta ke starším. 

Přeji hezký zbytek dne

• Děkuji 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

S fun módem mám asi tolik společného, co ty s touto žádostí, to ale neznamená, že se nemůžu vyjádřit k věci, která se týká globálně "adminování" na portálu, kde jsem adminem i já sám. Vyjádřil jsem se k cheatingu, který je prostě neprůstřelný jak u admina na fun serveru, tak u admina na awp nebo jb. A věř nebo ne, to mi bylo dovoleno. Nevidím ale, že bych se vyjádřil k něčemu dalšímu. Je to z důvodu, který jsi i sám nastínil - nejsem adminem fun módu, a proto nemůžu ostatní věci hodnotit objektivně.

Dostáváme se tedy k dalšímu důvodu, kterým je, že nás Gamer požádal o objektivní hodnocení. I přesto tedy, že já jsem opravdu hodně proti cheatingu, a tedy se má objektivita trochu rozchází, je moje vyjádření z těch všech vyjádření k žadateli, včetně toho tvého, nejobjektivnější a nejkonstruktivnější. Dále jsem ho také nijak neurazil, proti jeho osobě jsem neřekl křivého slova a nijak jsem neznehodnotil jeho žádost.

Možná vám přijde špatný výrok "rozdíl necelých dvou let v takovém věku až tak nerozhoduje". K tomu můžu říct mnoho. Setkal jsem se za dobu adminování s minimálně padesáti lidmi, kteří, stejně jako žadatel, v mladším věku (rozumějme prepubertálním) cheatovali a valná většina těchto lidí, kteří si i zároveň požádali o práva, cheatovali do pár let znovu. Je to způsobené tím, že je to velmi brzký věk, pubertální doba. Lidé v tomto věku dělají spoustu rozhodnutí a spousta z nich se mění v řádech hodin. Když byli schopní cheatovat jednou, můžou ze dne na den, jak jsem psal výš, znovu. Neznamená to ale, že bych si byl jistý, že začne cheatovat, já mu dokonce věřím, že už cheatovat nebude. Znamená to ale, že z globálního hlediska je velmi vysoká pravděpodobnost, že cheatovat znovu bude, a to říkám ze zkušenosti od lidí v žádostech, ze serverů a ze života.

Teď naopak trochu k tobě. Jak už bylo zmíněno od Matyho, ty máš ještě tuplem menší právo se vyjadřovat k žádosti jako hráč. Ale kdybychom to jakože přehlédli a admin bys stále byl.. Tvůj názor je ryze subjektivní a vypovídající hodnota nulová. Žadatele, jak sám píšeš, znáš velmi dlouho a i podle toho lze poznat, že jsi extrémně zaujatý až agresivní. Svým názorem bys mu nepomohl, ba naopak spíš uškodil. Tím komentováním hloupostí ohledně věku ukazuješ, že ti vlastně ani nešlo o nějakou pomoc žadateli, jako spíš o zvláštní podobu nehumorného výsměchu vůči mně. Ke všemu velmi nepovedenému. To je mi ale úplně jedno. Tobě klidně můžu říct, že jsem to já a fotil jsem to teď, co to změní?

Podtrženo sečteno, vůbec mě neznáš, vůbec nevíš, z jakého důvodu jsem se vyjádřil a co jsem tím chtěl dosáhnout. Útočíš zbytečně a hloupě. Pokud budeš mít chuť k odpovědi, dodržuj aspoň správnou argumentaci, ať se to dá číst.

K žadateli nakonec jen to, že jsem ho nechtěl ničím nijak urazit, jako člověka jsem ho vůbec nesoudil a nic neobjektivního, co bych nevyčítal jiným, jsem mu nenapsal.

• TOP 5
  • Děkuji 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Zdravím tě Rastíku.

Můj hlas je NE .

důvod ti je doufám jasný. když se nad sebou zamyslíš tak na to určitě dokážeš přijít sám. 

Přeji ti hezký zbytek dne.

S pozdravem

Dave.157 

• Upvote 1
  • Downvote 2

Ahoj Rastíku, poslední dobou tě vidím často na serveru a přijdeš mi docela v pohodě co se týče chování, věk splňuješ též, takže nevidím problém. Nějaký nový admin se hodí.  

Za mě Ano!

• Děkuji 1
  • Upvote 1

Za mě máš tedy Ano podle mě si to zasloužíš na serverech si v poslední době pozitivní a bezproblémoví .

K tomu vždycky když někdo někdo něco potřebuje na discordu tak vždy pomůžeš .

• Děkuji 1
  • Upvote 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.