Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
LeaveR

Žádost o admin práva na AK/M4

Recommended Posts

Zdravíčko, 
chtěl bych toto vše jen lehce shrnout, jelikož věřím, že kdyby bylo cokoliv třeba doplnit, tak to mohu napsat soukromě do chatu, ať to nemusíte číst roky. 😄 Proto tedy použiju klasický formát pro žádost o admin práva.

Věk
19 let

Bany
Nikde jsem doposud zabanován nebyl. Nejsem toxický, ani necheatuji, takže není moc za co. 🙂 

Počet nahraných hodin
79 hodin od ledna 2020, přičemž jsem měl momentálně půlroční pauzu kvůli studiu apod.

Admin na jiném serveru?
Nikde jinde jakožto admin nepůsobím, ačkoliv s tím mám zkušenosti od CS 1.6. 

Pravidla a příkazy
Se všemi jsem byl již dříve seznámen a příkazy si dovolím říct, že ovládám.

Komunikace
Vše zajištěno. Mikrofon mám a jsem dost extrovertní typ, takže by neměl být problém. 😄

Server
AIM Ultimate - AK/M4 Shootout

Důvod
Důvod, díky kterému žádám o admin práva právě na tomto serveru je, že často se potkávám ať už s velmi nepříjemnými jedinci, kteří dokáží zkazit herní zážitek okolí svým chováním, ale také s různými hackery, na které nikdo nedohlíží. Mrzí mě, že když si lidé chtějí jít na večer v klidu zahrát, tak prakticky nemůžou, jelikož v tu chvíli co se připojí, potkají hráče co hraje s aimlockem na komunitním serveru a tak se raději odpojí a jdou hrát jinam.

Steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198152926831/
CS:GO prime mám 🙂 

Bonusová odrážka
+ znalost anglického jazyka - úroveň FCE, nástavba na CAE

+ relativně schopný s technikou

Děkuji za přečtení a případnou odpověď. 🙂 

Hezký zbytek dne, 
LeaveR.

• Upvote 2

Ahoj,

jen mě zaráží i přes tebou zmiňovanou půlroční “pauzu”, jsi na serveru nahrál pouhých 18 hodin od Tvé poslední žádosti ( rozdíl mezi žádostmi “ 28.2. a 3.10.” ). Žádost ti byla zamítnuta za Tvou NEAKTIVITU, tvou aktivitou tím pádem nejsem přesvědčen. Za více než 7 měsíců nahrát 18 hodin. 

Mám strach, že to dopadne stejně jako minule.

Přeji hezký zbytek dne.

”Rozhodnutí nechám na ostatních, toto je jen připomínka.”

204AB031-3DC3-4EAD-B9AE-017E0EBDA0D9.jpeg

Díky tomu, že jsem maturoval, poté dělal přijímačky na vysokou školu a poté ještě dělal certifikát na kondičního trenéra jsem opravdu moc času neměl. 🙂 To co jsem od té doby nahrál je za poslední týden. 🙂 

• Upvote 2

Když udržíš aktivitu nevidím problém 🙂 

Na serveru se umíš chovat , pravidla taky ovládáš atd. souhlasím se vším co bylo napsáno už v žádosti v únoru 😉

Já jsem pro ANO 😉 

• To se mi líbí 1

Ahoj kontaktuj mě na discordu příští týden od úterka kdykoliv po třetí odpoledne do sedmi večer 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.