Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
rejnn

Admin Jailbreak

Recommended Posts

Som narodený 30.08.2000, takže mám 20 rokov.
Jeden ban som dostal za N-word, ale myslím si, že mi ho dal nekompetentný admin, ktorý asi nevie, že na také veci mute. Ďalší ban som dostal, keď bol Fallen v hide a že vraj som kričal ,že kde sa schováva.
Na serveri si bol prvýkrát 29/04/2018 - 18:27:23. Na serveri máš nahratých 624 hodín.
Nikde nemám admina.

Oboznámený s pravidlami a príkazmi serveru som.
Mikrofón mám a každý deň som na discorde. 
JailBreak Ultimate | CZ/SK #1 :
Myslím si, že na Jailbreaku je veľa ľudí, ktorí nerozumejú respektíve nepoznajú pravidlá, admina by som chcel z dôvodu, aby som týchto ľudí usmernil. Ďalej si myslím, že som na túto pozíciu vhodný, pretože som už admin bol, ale musel som opustiť A-team kvôli nedostatku času, pretože som začal hrať tenis na profesionálnej úrovni.
http://steamcommunity.com/profiles/76561198124893261
Som vlastníkom CS:GO Prime účtu.
Volám sa Dominik, bývam momentálne v Žiline. Po ukončení strednej školy zameranej na obor Informáčné a sieťové technológie som sa rozhodol pokračovať a momentálne navštevujem Žilinskú Univerzitu (Multimédia). Som starý degustátor alkoholických nápojov, rád točím automaty (ovoce v noci), mojim snom je ísť s binderkom do casína a potočiť nejaké tie čerešne. Vo voľnom čase stále ešte hrávam tenis a stolný tenis. 
Viem plynule hovoriť slovensky-maďarsky, anglicky , poznám azbuku a rozumiem rusky , ale hovoriť to už je pretlak.

Upraveno uživatelem rejnn
  • Haha 1
  • Upvote 3

+vek

+hodiny

+pravidla ovládaš

+komunikatívny

-správanie

Za mňa máš ANO, ale treba zlepšiť to správanie na servery.

Upraveno uživatelem Reuben
  • Upvote 1

ANO, ale nejdřív spíše na zkoušku, jako akademik.

Ale cením stolní tenis.

• Downvote 1

Až se vyjádří všichni z teamu na JB, tak dostaneš moje vyjádření.

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

+ věk 

+ aktivita 

+ komunikativní 

+ pravidla 

Za mě ANO na zkoušku, jako jsem to měl já a reuben.

• Upvote 1

Za mě máš Ano

Jelikož je docela dost vidět tvoje změna k "lepšímu"

Jen tak dál 

• To se mi líbí 1

Téměř každý den tě vidím na JB.

Za mě by nebyl problém tě vzít na zkoušku.

Ano.

• To se mi líbí 1

Zdravím, vedení chce vyjádření od všech , ( i od NEKOMPETENTNÍCH  adminů 😔 ), tak tady je.

K banu se hlásím já 😉 a nemyslím si, že by byl nějak přehnaný nebo neprávem, ale jak si psal, měl jsi dostat mute, ale o banu rozhodlo VEDENÍ😘! vzhledem k tomu jak ses tehdy na serverech choval a co jsi neustále spamoval, a to i v přítomnosti NEKOMPETENTNÍCH a ostatních adminů.

Všichni ti tu dávají šanci, že si se změnil, ale jak už je známo, tak člověk se změnit nemůže, bohužel. 

Takže za mně NE

Přeji pokud možno hezký zbytek dne/večera.

• ... 2
  • Upvote 2

Přijat na měsíc na zkoušku jako Akademik.

LOCK*

• Jsem zmatený 1
  • ... 1

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.