Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

-Zdravým jmenuji se Lukáš Navrkal

-Narodil jsem se 14.9.2002 tudíž mi je 16 let

-Pocházím z města Třebíč poblíž Jihlavy

-Právě chodím na Střední Průmyslovou Školu Třebíč do prvního ročníku (maturitní obor mechanik elektrotechnik) 

-Mezi mé koníčky patří csgo na pc, floorbal(for fun nikoliv profesionálně) a paintball(kdykoliv to jde) 

-Byl bych rád kdybych mohl být nápomocen The GamerX a suprovému týmu adminů kterým bych se stal rád součástí. Aktivně pomáhám lidem na srveru když si nevědí s něčím rady a nahlašuji hackery ale teďka jsem pár měsíců na žádného osobně nenarazil. Chtěl bych se aktivně účastnit vývoje a udržovaní serveru ve stavu s co nejméně hackery a greafery a že jich je. Nejvíc mě štve když se někdo buguje pod mapu ale nic s tím udělat nemohu. Nu což

-Zkušenost v těchto pc programech nemám ale není se problém přiučit

-Mám velkou chuť komunikovat a mám sluchátka s mikrofonem kterému je jasně a zřetelně rozumět

-Vyznám se v Agličtině a trochu v Ruštině

-Mám prime účet s více jak 1000h na hře csgo

-Nikdy jsem v této hře necheatoval ani žádný ban neměl. Snad jedině penalizaci

-Na vašem stěžejním a zároveň prvním AWP Ultimate serveru který jsem poprvé navštívil před více jak rokem mám okolo 120h, na dalším AWP serveru(only noscope) mám něco okolo 30h(vím není to tolik ale usilovně to doháním) a na vašem třetím awp serveru(bez funplay modelů postav) něco okolo 26h(taktéž né tolik ale postupně opravuji) 

-Rád bych se stal adminem na všech třech AWP serverech

-Zde máte odkaz na můj steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198373664776

-Jen bych chtěl podotknout že je mi líto těch hodin na posledních dvou serverech ale střídám všechny funplay servery(a že jich je) ale tyto tři mě byví nejvíce a právě zde bych využil admin práva na plno-GLHF

Upraveno uživatelem Mr.Bantastic
  • Jsem zmatený 1

Ahoj Lukáši. 

+věk.

+hodiny. 

+dobrá žádost, hezky jsi se rozepsal.

+nejsi a nikdy jsi nebyl problémoví hráč.

+pomáháš lidem a někdy mi i napíšeš když se něco děje.

-adminů na AWP serverech je poměrně dost.

ANO

• Jsem zmatený 1
  • Upvote 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.