Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ban jsem dostal na :
USP Ultimate | USP Infinity
Ban mi dal : 
Anti-Cheat
Odkaz na profil :
https://steamcommunity.com/profiles/76561198332472301/
Stalo se to :

Hrál jsem na Usp serveru 22.9. 2020 a dostal jsem ban za autoclicker který se mi omylem zapl protože jsem ho měl nabindovanej blízko w (f1) a překlikl jsem se když jsem si bral usp do ruky a nevšiml si toho protože jsem nahned dostal ban.
Už jsem ho odinstaloval a jestli by bylo možné chtěl bych požádat o UnBAN na FUNPLAY servery na kterých jsem hodně často hrál a který byly moje nejvíce oblíbené a chtěl bych tam zase hrát
Jestli by to bylo možné předem děkuji mockrát.😔

Odkaz na ban: 

• Haha 4

Samozřejmě požádat si o UNBAN můžeš, to má možnost každý, ale oříšek už je ten UNBAN vůbec dostat 🙂.

Na jednu stranu je hezké, že si se přiznal a nevymlouval si se tu, že AntiCheat ti ho dal z ničeho nic, ale zas psát to, že si to odinstaloval a tím vše bude ok, tak to není moc ok.

Abych to shrnul, tvá jediná možnost je si unban zakoupit. Pokud budeš mít zájem tak napiš @[D]!a zde na webu nebo na discordu.

• To mě mrzí 1
  • Upvote 1

Ok myslel jsem si že bych třeba mohl dostat nějakou malou vyjímku když to nebylo úmyslně ale nevadí jinak děkuju moc za odpověd :d

Bohužel, kdyby si takhle každý druhý žádal o malou výjimku tak to by tam ten anticheat nemusel ani být 😄

Lock.

• TOP 1
  • Děkuji 1
  • Upvote 2

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.