Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Headhunter獵頭者

Žádost o admina na Deagle madnes popřípadě AK/M4 Shootout

Recommended Posts

Je mi 17 jsem z královéhradeckého kraje studuju IT v Hradci králové. Csko už hraju nějakou tu dobu mám na něm zhruba 3500h. Rád bych dostal admina na serveru, mám nahráno docela dost, na většině serverech mám dmg/le, zná mě tam hodně lidí, dobře s nimi vycházím, jsem komunikativní, mám funkční mik, znám se i s dost adminamy ať už s novými nebo rok a víc starými např: DemonD s tím jsem byl i domluvený, že by mě doporučil ale pak jsem chvíli přestal hrát csko takže z toho sešlo, chtěl jsem žádat o admina už před půl rokem.  Nikde jinde admina nemám a proto bych chtěl mít admina právě tady, ani na jiných serverech nehraji. Prime samozřejmě mám, VAC jsem dostal rok a něco zpátky kvůli skin changeru jak udělalo csko update proti tomu....A proto už jsem si skiny radši koupil. Myslím si, že bych byl dobrý admin, vím co se smí a nesmí jak a za co banovat/kickovat upozorňovat atd... Plus jak jsem říkal zná mě tu dost lidí a většina mě má ráda a se všema tu dobře vycházím a znám se i s adminy a hraju převážně jen na komunitních serverech občas zapnu kompet. Znalost cizího jazyka bez problému angličtina/ruština a v programech nemám problém se naučit chodím na IT umím trochu programovat. Snad to nějak stačí byl bych vážně rád za to kdybych to dostal myslím si že dobrých a aktivních adminů není nikdy dost, navíc když v dnešní době hackuje každý druhý. A jak jsem tedy už napsal chtěl bych na Deagle madness popřípadě na AK/M4 shootout mám zde i VIP. A tady je asi poslední věc můj steam profile: https://steamcommunity.com/id/1216448465/

• ... 1

Ahoj, rovnou ti říkám, že číst a orientovat se v té žádosti, byla nejsložitější věc za mé poslední asi 4 minuty. Mohl jsi si na té žádosti více vyhrát a aspoň rozčlenit ten text, aby se to četlo lépe.

Pokud budeš aktivní a nebudeš moc toxickej, tak nemám problém ti dát svůj hlas, nebo-li ANO.

PS. Tu žádost by udělala lepší aji moje babička na tlačítkovým mobilu (myslím, že má nokii 😄🥰).

EDIT

Po tom co vidím tak měním názor.

Ne

Upraveno uživatelem V3sel

Jes i know nechtěl jsem  to psat v bodech a zase se mi nechtělo to psat jak kdyby ve wordu a hrat si s barvickama tak jsem proste naspal "slohovku" mb 😞

Tohle by určitě nešlo. prvně mi vysvětli tohle? za ty tvoje kecy, že admini podle tebe nedělaj nic, neznamená že máj čas 24/7 přistě když chceš nikoho nahlásit tak na našem discord server v #report-hrace a nejlépe ho natočit pokud možno. Máš tam taky hodně nadávek..

Spoiler

image.png.5b57acb877d53f98f2ae27d9b8ef01ff.pngimage.png.72b040c6c9dead0b9372582f4851c37c.pngimage.png.962289e4c026f2c7f799eaedbf0962a4.pngimage.png.3e73e9943dd53043ddb94622c731efc4.png

Ještě se mi k tomu vyjádří ..

Ano protoze za poslednich 24h byly na usp serverech 3 hackeri mam ve friendech asi 7adminu napsal jsem 3 nikdo neprisel ostatni taky psali nikdo ignor napsal jsem to vulgarne cuz jsem byl mad ze proste to nikdo neresi so obvious typek a proste nikdo neprijde chapu ze nekdo nema cus furt ale kdyz nekolik lidi schani admini a i tak tam ten frajer 5map hackuje idk byl jsem z toho mad....to az dostanu prava mas permu je vytrzene z kontextu psal jsem to kamosvi dvordovi z prdele ze mi vyzral kill xd

Zacal jsem tu hrat pred rokem a nepamatuju ze by tu nekdo vydrzel hackovat dyl jak 1-2mapy taky nepamatuju ze by byl na serveru takovej bordel ze tam krici 10ti lete deti nadavaji do voicu a admini jim nic nereknou nemutnou je nekicknou nic pokud vím kdyztak me oprav kdyz nekdo nadava at uz do voicu nebo do chatu (ano i ja to delam a zadnej admin me do ted nekickl nenapomenul nic a taky nemam duvod to nedelat kdyz vidim ze se to netresta a nebo nejsem admin abych mel duvod se chovat slusne) tak by se to melo nejak trestat

Upraveno uživatelem Headhunter獵頭者
  • Haha 1
  • ... 1

😂😂 proč vůbec píšeš žádost o post admina, když potom napíšeš tohle? 
Dobrej Ftip

Ty se musíš chovat slušně vždy ( i jako hráč) je to v pravidlech.  

A nadávání atd. se řeší  a když tam není admin tak si myslim není problém dotyčného mutnout sám a nenechat se vyprovokovat 10 letým  

• Upvote 1

Zdravím tě 

To snad ani nemůžeš myslet vážně co tady píšeš, žádáš o Admina a pak píšeš tohle, pochop že Admini jsou víceméně ve věku že už chodí do práce takže nemají čas tady být furt, proto existuje roomka na discordu kam hráči mají posílat Demo nebo aspoň něco napsat, tvé chovaní a tvé vyjadřovaní je otřesné, nechováš se vůbec na post admina.

Za mě NE

Přeji hezký zbytek dne.

S pozdravem D.157

• TOP 1

Zdar, jak jsem říkal, na našem discord serveru je nahlašuj.. Mužeš je mít třeba ve friendu, ale třeba nemají čas aby tam šli zrovna hned.. To že nikomu vyhrožuješ tím ,že až budeš mít práva, tak bude mít permu, tuto srandu mi nebereme..

V 20. 9. 2020 at 0:46, Headhunter獵頭者 napsal:

ano i ja to delam a zadnej admin me do ted nekickl nenapomenul nic a taky nemam duvod to nedelat kdyz vidim ze se to netresta a nebo nejsem admin abych mel duvod se chovat slusne) tak by se to melo nejak trestat

Nadávky se trestá i předtím ne tolik ale za mně už ano to už si hlídame.. lebo @B!g 5m0k3 je špek 😄

Tímhle tím si mi dal přiklad a celkem si mi to ulehčil, tvoje chovaní co si předvedl, už u tebe není možné si znovu zažádat..

Už nemáš nárok si požádat !

Zamítnuto.

Lock.

Upraveno uživatelem [D]!a
  • ... 2

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.