Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
nanuk007

žádost o admina

Recommended Posts

Ahoj, je  mi 16 hraji na serveru funplay od roku 2018, ban nemám od té doby žádný. Na serveru jsem znalý .Nejsem nikde jinde Admin. Mám funkční mikrofon, nejsem toxický v chatu ani ve Voice chatu. Chtěl bych se stát Adminem na serveru FunMod. Zatím pomáhám lidem na serveru jak jen to jde (pokud se jedná o záležitosti spojené s adminy tak napíšu jim, jsem přátelský a dle mě je se mnou dobrá komunikace. Zatím se všemi vycházím a doufám že to tak bude i nadále. Znám na serveru spoustu lidí a jsem si jist že jsem s nimi za dobře a tak by nemohlo nastat že bych si na někoho "zasedl". Jakékoliv problémy se VŽDY snažím řešit s klidem a podle nejlepšího rozhodnutí(nehrozí že bych dával ban/mute bezdůvodně 😀 ). Podal jsem žádost, protože chci pomoct serveru od lidí kteří kazí zážitek ze hry ostatním hráčům. a obecně zpříjemnit všem zážitek ze hry, jde mi o zábavu ostatních, sám ze svých zkušeností vím že na serveru jsou lidé kteří hackují, spamují do chatu, pouští hudbu nahlas do voice chatu

Profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198255205831/

ovládám Anglický jazyk a lehce německý

CS:GO Prime: ANO

Discord: nanuk#1772

Ještě jednou něco o mě: Je mi 16, na Counterstrike mam přez 320 hodin( dle mého názoru je to dost abych o té hře věděl vše), na serveru FunPlay-FunMod mám odehráno přes 60 hodin, denně hraji na pc okolo 4 až 6 hodin a online jsem okolo 10 hodin.

děkuji za váš čas--- Lukáš 😉

Upraveno uživatelem nanuk007
doladil jsem chyby a přidal informace
  • Haha 1

Budeme všichni rádi pokud žádost UPRAVÍŠ, nikoliv vytvoříš novou jako někteří tady, aby to trochu vypadalo a šlo vidět, že o to místo opravdu stojíš:-)

Pak to nahání pocit, jako by jsi tu žádost psal na mobilu. 

Díky.

• TOP 1

Furt je to takové "naplácané" na sobě, že se mi to ani moc nechtělo číst. Kdyby si se podíval na jiné žádosti tak by to mohlo být i lepší.

- Nahrané hodiny nic moc

- S žádosti sis taky moc nevyhrál

- Dle chatu ti občas ujede i nějaká ta vulgarita

Bohužel NE.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.