Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
jaxtrix11

žádost o IP unban

Recommended Posts

spacer.pngZdravím, pokusil jsem se dnes 20.8.2020 v 12:30 připojit na FUNPLAY AWP server ale napsalo mi to IP BAN, nechápu proč, mohl bych požádat o unban? Děkuji. Jaxtrix

Můj steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561199084229932

IP BAN.png

Upraveno uživatelem jaxtrix11

Counter strike měl a má dobu kdy banuje lidi bez cheatů. Opravdu necheatuji jsem legit.

Jestli budu cheatovat tak mi dejte klidně IP ban, přísahám bohu, že ten VAC jsem dostal neprávem.

image.thumb.png.3b917813262a002ade941529f1aa54c0.pnga teď mi to místo  teď jsem to zapl a mi to místo toho že mám ip ban napsalo permanent, tenhle server  mi fakt chybí 😞

Nevím proč si žádáš zase o unban, když ti už jeden byl zamítnut...

Žádám o unban protože jsem dostal na předchozím učtě VAC a necheatoval jsem, tak to bylo uzavřeno, proto o něj žádám znovu.

Byl mi zamítnut z důvodu VAC banu, který jsem dostal z neznámého důvodu, proto žádám znovu o unban.

V 20. 8. 2020 at 14:07, jaxtrix11 napsal:

Counter strike měl a má dobu kdy banuje lidi bez cheatů. Opravdu necheatuji jsem legit.

To ze se vac dava jen tak, tak tomu bohuzel pro tebe neverim, az se mi to jednou stane tak treba zmenim nazor.

Takze tu uz prestan spamovat, myslim si ze je to totalne zbytecny.

Bohužel hráči s VAC banem nedáváme vyjímku, jediná možnost si koupit UB u mně.. Něco si proved musel VAC si nedostal jentak že... 😄

Lock.

Upraveno uživatelem [D]!a

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.