Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych vrátit staré funmody. Tento portál určitě přirostl k srdci ne jen mně ale i mnoho dalším a proto bych chtěl vrátit staré funmody. Co tím myslím?   

1. Myslím tím starý levlovací systém a také banku hráči kteří tam hráli v roce 2016-2018 tak jistě poznají o co se jedná. A proto bych chtěl požádat všechny hráče funplay komunity aby jsi toto přečetly a posoudily.   

2. Mapy určitě mnoho lidí si pamatuje na mapy jako awp space nebo 1.6 mapy. pokud jsi vzpomenete na další tak určitě není od věci napsat. no to je asi vše děkuji D!A za kontaktovaní a probuzení tohoto nápadu.   OD othamelky pro hráče 

Upraveno uživatelem [D]!a
  • To se mi líbí 1
  • TOP 1
  • Upvote 7

Odebrat admina i z webu. 😂😂😂 Ne, ale jsem pro s tímhle nápadem a pak jsem souhlasil i s mladším Psychem, ale to nechci vynášet. 😉😉

• To se mi líbí 1

Nápad je skvělej a rozhodně bych byl pro. Starý Funmod mi přijde lepší, ať už ze stránky levelování a odemykání nových bonusů s neomezenou bankou nebo starých, dobrých map.

Upraveno uživatelem LordKebab20

Ano ale to je dobré pro hráče co už tam mají něco odehráno, tento systém co tam je teď měl za úkol aby si tam stejně zábavně zahráli i nováčci. 

• To se mi líbí 1

banner.png

Rastíkovo hlášky - 2018 ?

• ,Budu pěstovat BitCoiny'
  • ,Mám zažalovanej účet'

Před hodinou, The [G]amerX 👑 napsal:

Ano ale to je dobré pro hráče co už tam mají něco odehráno, tento systém co tam je teď měl za úkol aby si tam stejně zábavně zahráli i nováčci. 

Ano to máš pravdu ale potom ten server strácí smysl protože nemáš pro co hrát. A nebudu se bavit o dětí který používají/zneužívají hook či rope.

OD othamelky pro hráče 

Pre mňa ako hráča z čias 1.6tky, odobratie banky bol koniec + dookola sa opakujúce mapy...

+ ešte  z 1.6tky bolo top mať prístupné všetky bonusy 

Upraveno uživatelem B!g 5m0k3

Možná by to chtělo dát menší XP rate mezi levelama jak to bylo na FunModu v4.0 na 1.6 

• To se mi líbí 1

před 22 hodinami, The [G]amerX 👑 napsal:

Můžu vrátit starý levlovací system ale chce to vymyslet  jak tam udržet nováčky.

To co mě jako nováčka vždy udržovalo na serveru byl právě cíl získat daný bonus a pak s ním hrát.

Ale pokud je toto hloupé, mohlo by být přidané něco jako /bonusxp po prvním připojení na server, akorát to není na počet xp, ale určitou dobu. Takový malý starter pack jakoby.

• Upvote 3

před 11 hodinami, LEN44EN napsal:

Nebolo by odveci pridať aj nove mapy,

To necháváme na Vás, na komunitě, tady na webu, na Discordu i na steam skupině nám můžete posílat různé mapy + na který server je chcete.

Stačí Vaše zpětná vazba, zaslat mapy a na který server je chcete a myslím si, že není problém mapy nahodit nebo promazat. 

• TOP 1
  • Upvote 2

Podľa mňa by bolo super keby sa pridala naspäť banka schválne koľkých z vás niekto podplácal za RTV 😂😂 a taktiež keby sa pridali mapy z 1.6 veteráni cska napr ako Othamelka by to určite ocenili ;3 ♥ 

• Upvote 1

Takže aby to bylo fér vůči novým a old school hráčům napadlo mě tohle:

Systém slotů jako je teď bych nechal zachován ale udělal bych to že určité bonusy budou zabírat více než jeden slot třeba takový Hook by zabíral 3 sloty takže sice by nebyl uzamknut na určitou úroveň ale stejně by si ho nový hráč nemohl dát hned protože bude mít jen 1 slot a když dosáhne 3 odemčených slotů tak když si dá Hook tak už nebude moct mít jiný bonus takto bych vybalancoval všechny bonusy abych to bylo vyrovnané 

Co si o tom myslíte?

• To se mi líbí 2
  • Upvote 3

banner.png

• ,Mám zažalovanej účet'

před 32 minutami, The [G]amerX 👑 napsal:

Takže aby to bylo fér vůči novým a old school hráčům napadlo mě tohle:

Systém slotů jako je teď bych nechal zachován ale udělal bych to že určité bonusy budou zabírat více než jeden slot třeba takový Hook by zabíral 3 sloty takže sice by nebyl uzamknut na určitou úroveň ale stejně by si ho nový hráč nemohl dát hned protože bude mít jen 1 slot a když dosáhne 3 odemčených slotů tak když si dá Hook tak už nebude moct mít jiný bonus takto bych vybalancoval všechny bonusy abych to bylo vyrovnané 

Co si o tom myslíte?

Za mě to zní fér a byl bych pro.

Určite by to bolo lepšie ako teraz, ale to čo písal kebab je pravda, hráčov udržiavalo hlavne to, aby sa dostali na 35 level kvôli autobhopu, kvôli tomu som tam aj hral zo začiatku a potom to bolo už viac menej len kvôli zábave, je to na tebe gamer ja by som to dal tak ako to bolo kedysi, ale tvoj návrh  je rozhodne lepší ako to čo tam je teraz lebo to je hrôza, takže za mňa je to ÁNO ale podľa mňa keby to ako to fungovalo nikdy nemeníš tak by ten server nebol v tom štádiu ako je teraz, z čoho som úprimne smutný... ale ďakujem, že vás to ešte zaujíma

EDIT: A peniaze by som vrátil aby boli tak ako predtým, a /bonusxp vôbec nefungujú tak ešte aj tie opraviť. Ďakujem

Upraveno uživatelem Gandalf

Padák - 1
KnifeJump - 1
Push HE - 2
ScopeAlert - 1
Double Jump - 1
Implosion Flash - 2
Inlimited Mag - 1
BunnyHop - 1
SafeCash - 1
NadeLauncher - 1
Low HE dmg - 1
Blink -3
NoFall - 1
FlameNade - 1
Respawn za $7000- 1
Respawn za $0- 4 (nový bonus)
Pilefall - 2
NoFlash - 1
Block - 1
BoostJump - 1
Revive Teammate - 2
Shoot Jump - 2
Rope - 3
Hook - 3
2x Více XP - 3 (nový bonus)

číslo představuje kolik daný bonus zabere slotů. 

Souhlasíte s tímto nastavením?

banner.png

• ,Mám zažalovanej účet'

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.