Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
XxREBELVOExX csgocases.com

Pernamentní ban na funplayi

Recommended Posts

ahoj, mohl bych se zeptat ?? dostal jsem na Funplayi pernamentní ban za Cheating a to doslova za nic ale nemám důkazy což se bojim že už si nikdy na funpalyi nezahraju mohl bych dostat unbam prosím když tak můj nick : XxREBELVOExX csgocases.com

Žádáš o unban v minecraft sekci? 

Uprav prosím žádost dle vzoru, díky.

e:[D]!a: hlídej si sekce kam to posílaš díky a na disc jsem ti psal že to máš udělat podle vzoru...

Upraveno uživatelem [D]!a

Ahoj, byl jsem pernamentně zabanován na funplayi anti cheatem na serveru USP Ultimate ale nemůžu se připojit na jiný funplay a ban jsem dostal za doslova nic hrál jsem na USP Ultimate infinity a tam jsem sebral dárek ve kterém byl autotbhop další kolo jsem dostal dálší auto bhop řekl jsem dobré jsem lucker a na další kolo když jsem udělal 4x bhop tak mě to koplo a pak jsem se skusil znova připojit a napsalo mi to Byl jsi pernamentně zabanován na funplayi MultiHack což nevím co znamená multihack ale bojím se že mi toto nikdo neuvěří link na ban: 

steam profil https://steamcommunity.com/profiles/76561199064105054/ a stalo se to ve čtrvtek 18:35 prosím o unban.

Upraveno uživatelem The [G]amerX 👑
Přesunuto

A já stále nemůžu uvěřit, že nikdo není schopen tu žádost !UPRAVIT! a místo toho založí naprosto zbytečně další topic...

*NEUVĚŘITELNÉ* 

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.