Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Miesto banu Fun Ultimate | FunMod

Ban som obdržal od admina F4llenAngel

Moj steam https://steamcommunity.com/id/4m20dma/

Hral  som proti silverom  insta hlavy,pan admin prišiel a nejakym zposobom usudil že mam wh,ban nepravom som už teraz dostal druhykrát  budem rad za vyriešenie tohto omylu.

Colors Weed GIF

Zdar. HD verze bude za chvíli. 

YTB no.

Vysvětli mi hlavně ten konec. Předmířit si přímo na hlavu v kole, kde vás to zrovna spawnulo, takže nevíš pozičky kde kdo je. Být to o něco delší, řekl bych, že by tam toho bylo víc

Spoiler

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Ten posledny shot sa môže stáť hocikomu, random shot, azda nejdeš posudzovať cheatera podľa jednej hlavy cez stenu a k tomu na mape ktorá sa dá celá wallbangnuť. Bol by som rád ak by sa na to pozreli aj ostátní (resp. skúsenejší hráči, ktorí majú už svoje odohrané a vedia posudiť cheatera od basic hráča.

Upraveno uživatelem LEN44EN

Colors Weed GIF

Po rozboru s cheathunterem ti je udělen UNBAN.

Omlouvám se ti za komplikace, unáhlil jsem se. Příště pokud budeš znova banován bude demo určitě delší.

Přeji hezký večer

• To se mi líbí 1

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.