Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
hxy

Unban

Recommended Posts

• Na jakém serveru jste dostali BAN/MUTE: Na všech serverech, ale jinak na KZ. 
  • Jaký admin vás banoval/umlčel: Absolutně nevím, Banlist mi ani nejde, abych se podíval. 
  • Odkaz na váš Steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198397648988/
  • Napište jak se to stalo a kdy: Hrál jsem KZ, jelikož nefungovaly žádný jiný servery. Asi jsem omylem nechal zapnutý bhop script. Vím, že to není nejlepší, se tady tímhle takhle chlubit, ale každý má/měl něco takového, ať už na nějakém serveru, nebo MM. Bylo to přibližně kolem 6, pokud se nemýlím. Byl bych rád, kdybych dostal unban, jelikož na vašech serverech hraju už dlouhou dobu a za mě je to jeden z nejlepších CZ/SK serverů. 

Zdravím, bhop scripty jsou na všech našich serverech zakázány zvlášť na KZ server, takže ban plně oprávněný ban máš na 7 dní původně jsme za to banovaly permanentně. Pokud se ti nechce čekat a chceš se vykoupit tak mi napiš PM zde na webu.

Dejte mě bezehry.

funplay banner

Rastíkovo hlášky - 2018

• ,Budu pěstovat BitCoiny'
  • ,Mám zažalovanej účet'

12 minutes ago, The [G]amerX said:

Zdravím, bhop scripty jsou na všech našich serverech zakázány zvlášť na KZ server, takže ban plně oprávněný ban máš na 7 dní původně jsme za to banovaly permanentně. Pokud se ti nechce čekat a chceš se vykoupit tak mi napiš PM zde na webu.

Já vím, nijak mě to neomlouvá, jen jsem na to zapomněl, abych to vypnul. Děkuji, počkám si těch 7 dní. 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.