Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahoj, znají mě spíše starší hráči JailBreaku, protože jsem ho teď tam půl roku nehrál, ale snad mě poznají i ostatní :D

JménoJirka Štěch

VěkTeď mi bude 16

Hodiny na csgocca 1500

Hodiny na FunPlay serverech: JailBreak cca 200h, AK/M4 10h, AWP 20h

Matchmaking rank: Gold 1

Škola: Gymnázium J.V. Jirsíka v Českých Budějovicích

Bany na JB 2 (Nejnovější je půl roku starý za Multi FK atrakcí)

Preferovaný serverJB2

KoníčkySport (Fotbal, běh, cyklistika), PC hry (CS:GO, Valorant, Trackmania...)

Aktuální zaměstnání/brigádaOperátor call centra Starnet

Proč chci být admin/akademik na JB serverech? Protože chci znovu oživot JailBreak #2, kam už moc lidí nechodí, protože tam nechodili ani moc admini...  A taky chci mít pravomoc dát nedokojeným toxickým dětem mute :))

Co můžu nabídnout? Moc toho není :D, ale můžu nabídnout schopnost komunikace s lidma, kterou mám z mé aktuální brigády, Kreativitu atrakcí, Pomerně častou aktivitu, Lásku v srdíčku <3

Je možné, že by byl problém, že jsem dostal VAC ban na můj starý účet, takže tady máte explain: Jelikož mám myš A4Tech Bloody V8M (Ano, ta se zabudovaným recoil controlerem) tak jsem měl v pc i její softwere, který se evidentně nelíbil VALVe a zabanoval mi můj účet s cca 100€ inventářem, takže ne, neměl jsem cheaty a další VAC fakt nechci :P

Můj starý účet: https://steamcommunity.com/id/stechy04

Můj nový (aktuální účet): https://steamcommunity.com/id/stechyj/

Ano, vím,že se o akademika nežádá, ale jistý admin Vesel mi řekl, že to můžu zkusit :D

Zároveň může Vesel potrvdit, že na mým starým účtu jsem opravdu nahrál tolik hodin na FunPlayi, kolik jsem napsal.

Chápu, že si můžete myslet, že po půl roce nehraní nebudu ovládat prravidla, což je pravda, ale už se do nich znova dostávám :D

Děkuju za každou konstruktivní kritiku a za každé ANO které dostanu, najdete na zemi Snickersku :)

Zdarec, dávám Ti ANO prozatím na akademika a po měsíci bys byl buď povýšen nebo zůstal JeBeA, kvuli tomu že se stebou trochu znám a tak nějak vím, že jsi slušný, na svůj věk inteligentní atd.

Žádost pěkná a přehledná, umíš komunikovat s lidmi, ... prostě cajk

Sice je na JB adminu už celkem dost, tak i přesto se nám tam bude hodit každá nová nezkažená duše, majitel nás stejně neplatí takže taky cajk.

Ještě mi dlužíš tu snickersku a bude to taky cajk.

To bylo asi vše.

Přeju hezký zbytek dne.

+ aktivita

+ Komunikativní a slušný 

- pravidla pochybuji že je na tolik ovládáš aby si mohl být admin ,jelikož si tu půl rok nebyl a pravidla se mění (přibývají a ubývají)

- věk 

-bany a VAC ban a nevysvětlil si za co si dostal první ban (stačí napsat že si to nepamatuješ když to je dlouhá doba).  

Za mě máš pro zatím Ne pochybuji že tím že se staneš Adminem nějak změníš aktivitu hráčů.

Upraveno uživatelem Martin Stransky

před 58 minutami, Martin Stransky napsal:

+ aktivita

+ Komunikativní a slušný 

- pravidla pochybuji že je na tolik ovládáš aby si mohl být admin ,jelikož si tu půl rok nebyl a pravidla se mění (přibývají a ubývají)

- věk 

-bany a VAC ban a nevysvětlil si za co si dostal první ban (stačí napsat že si to nepamatuješ když to je dlouhá doba).  

Za mě máš pro zatím Ne pochybuji že tím že se staneš Adminem nějak změníš aktivitu hráčů.

Ahoj Martine, co tak vím, tak k žádostem o admina se mohou vyjadřovat jen admini, ale i tak díky za názor.
K těm pravidlům, máš pravdu, že je po půl roce nehraní nemůžu ovládat dostatečně, ale můžu tě ujistit, že jsem teď na víkend na chalupě, kde nemám WiFi, takže jsem si přes data stáhl pravidla a opakuju si je nazpaměť, abych nějak přežil nudu. 😄
S argumentem, že na to nemám věk souhlasím, ale nesouhlasím s myšlenkou, že fyzický věk= mentální věk a zrovna u tohohle si myslím, že je důležitější mentální věk, který podle ostatních mám víš, než mám svůj fyzický věk, ale to je věc názoru.
Jinak jak jsem řekl, děkuju ti za zpětnou vazbu a přeju ti krásný zbytek prázdnin 🙂

A ještě k těm banům... Ten první ban byl za to, když jsem měl na Jb 1 hodinu a nikdo nechtěl do CT, tak jsem tam šel, že to zkusím, ale to jsem absolutně nevěděl o nějakých pravidlech a při HVD jsem zabil asi 2 lidi než mi dal Camp3r ban a odkázal mě na pravidla. 

K tomu VAC banu jsem napsal vše co můžu, kdybych věděl, že za software k myši, který jsem používal pouze k nastavení DPI, dostanu VAC ban, tak bych si koupi myši rozhodně rozmyslel, takže za ten VAC mě fakt nijak neposuzujte. Nejsem dumb, abych cheatoval s 100€ invem...

před 7 minutami, stechyj napsal:

Ahoj Martine, co tak vím, tak k žádostem o admina se mohou vyjadřovat jen admini, ale i tak díky za názor.

To je fokumi.

• Haha 1

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

před 11 minutami, F4llenAngel napsal:

To je fokumi.

Aha, tak to sorry 😄

Zmátlo mě, že má ve FunPlayi jen "Člen" 

Čau Štěchy, teď uplně nevím co ti mam říct. Jelikož si teď u nás nebyl dlouhou dobu, tak se spíš přiklaním k NEJinak pravidla si předtím ovládal dejme tomu dobře, si komunikativní, snažíš se pomoct ostatním hráčům a si často u CTček. Za mě ti zatím dávam NE, ale jsem schopen ti dát ANO, pokud mě přesvědčíš na JB.

Přeji hezký den.

EDIT: Zatím jsem tě tam ani jednou neviděl, a hraji tam každý den, tak čekám jako až dorazíš. Maš furt u mě šanci.

před 29 minutami, Twista napsal:

Čau Štěchy, teď uplně nevím co ti mam říct. Jelikož si teď u nás nebyl dlouhou dobu, tak se spíš přiklaním k NEJinak pravidla si předtím ovládal dejme tomu dobře, si komunikativní, snažíš se pomoct ostatním hráčům a si často u CTček. Za mě ti zatím dávam NE, ale jsem schopen ti dát ANO, pokud mě přesvědčíš na JB.

Přeji hezký den.

Čau Twisto, rád tě zase vidím 🙂

souhlasím s tebou, a o mé znovuznalosti pravidel tě klidně přesvědčím, jestli chceš, tak v pondělí a středu jsem doma celý den, takže budu většinu času na Jailbreaku, tak se můžeš stavit 😄

• TOP 1

Nevím ani že by si tam hrál, hraju tam často a ani 1 jsem tě tam neviděl a pravidla se dost pozměnily.. Vidím že spamuješ a nadáváš na serveru takže ne !

Zamítnuto

Lock.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.