Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Zdravím, jmenuji se Štěpán Vrba. Na serveru mě můžete znát pod přezdívkou "the bomb" nebo MIDDLE CHILD. 

Na serveru jsem dostal jednou ban cca před půl rokem z důvodu nebrání Simona a afkování u ct, momentálně jsem v poslední době jiný ban nedostal.

Na JB serverech mám nahráno zhruba 400 hodin.

Na žádném jiném serveru nejsem adminem.

Ovládám pravidla a vyznám se v příkazech.

Jsem dost komunikativní, přátelský a mám kvalitní mikrofon.

Odkaz na profil: https://steamcommunity.com/id/stepan789456123/

Mám prime účet a na CS:GO mám na tomto účtu nahráno momentálně něco okolo 2,5 k hodin.

Něco málo o mě + Proč by jste mě měli vybrat: 

Jak už jsem psal, jmenuji se Štěpán Vrba, je mi 17 let. Narodil jsem se 3.8. 2002. Pocházím z Mladé Boleslavi. Od září nastupuji do 3. ročníku na SOU Škoda Auto v Mladé Boleslavi, obor Klempíř/Karosář. Od 7 let, jsem závodně plaval za místní plavecký klub, po 5 letech jsem s tím skončil kvůli trenérům a od té doby dělám vodního záchranáře za Český červený kříž. Rád hraji na PC a jsem dost aktivní na Funplay serverech. Myslím si, že by jsem se do vašeho A teamu hodil, rád upozorňuji na chyby, umím radit, nejsem vulgární a nikomu jakkoliv nenadržuji. Na serveru mám nahráno dost hodin na to, abych poznal kdo dělá co špatně.  

Předem se omlouvám za případné nesrozumitelnosti, žádost jsem psal na telefonu. 😄

Zdravím. Nemám s tebou žádný problém, pravidla ovládáš dobře a komunikativní jsi opravdu dost.

Za mě máš ANO.

• TOP 1

+věk 

+Aktivita 

+Pravidla ovládáš 

+Komunikativní

Vidím jenom samé plusy 

Za mě máš ano.

• TOP 1

Přijat. Na první měsíc dostaneš akademika, pak se uvidí jak dál s tebou.

Lock*

• To se mi líbí 1
  • Děkuji 1

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.