Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
sisa

žiadosť o UNBAN

Recommended Posts

Dostal som ban na jailbreak on Twista tvrdí že som bol pred dvoma dnami na inom serveri a že tam mi nestihol dať ban tak mi ho dal teras ale ja som tam nemohol byť ked dnes som zapol jailbreak a nahral som si tam prvé 2h dnes !! a on vraví že som tam bol pred 2 dnami a že mi dal nejaký ban na 0h

Zdravím, dostal si ode mě ctban z důvodu takového, že si 25.7. porušoval pravidla. Ban jsem ti dal na 0 minut, tudíž se to seklo a pak ses odpojil. To že ses odpojil neznamená ale, že ct ban nedostaneš, a tak jsem ti ho dneska nahodil na 24h. Ještě předtím jsem si porovnal steam učty a jsou stejné (viz obrázky dole), tak si tady prosimtě nevymýšlej. Přeji pěkný den. 

image.thumb.png.d2706fca09003605723d25c6e6533300.png

image.thumb.png.93a079b394c5851a050fa320ce8c3ea1.png

Ban oprávněný.

Lock*

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.