Jump to content

Žádost o Admina na JailBreak.

Foxík_YT
 Share

Recommended Posts

• Věk minimálně 15 let. (Jailbreak 17+) čím vyšší tím líp
  • - je mi 15 2.3 2004
  • Co nejméně banů. (pokud nějaký máš vysvětli proč si ho dostal) VAC ban znižuje šancu sa stať adminom.
  • - dostal jsem ban poprvé na serveru protože jsem tam byl poprvé a naposledy jsem dostal ban za to že jsem omylem nenahlásil VD
  • Mít na serveru nahráno minimálně 80 hodin. (čím více tím líp)
  • - na serveru mám 100 H 
  • Nebýt nikde jinde adminem.
  • - nikde jinde nehraji nežli na Funplay ( Funplay je nejlepší )
  • Být seznámený s pravidly a příkazy serveru.
  • - samozřejmě že to mám nastudované
  • Mít funkční mikrofon a chuť komunikovat.
  • - mám vždy chuť komunikovat a mikrofon mám
  • Vybrat server na jakým by jste se chtěli stát adminem.
  • - přál bych si být adminem na JailBreak 1/2
  • Napsat pár vět o tom proč právě vy by jste měli být vybráni.
  • - strašně rád komunikuji a upozorňuji na chybičky co daný člověk udělá
  • Odkaz na Steam profil
  • - https://steamcommunity.com/profiles/76561198380594253/
  • Mít CS:GO Prime účet
  • - mám Cs:Go prime účet
  • Ahoj mám hodně zkušeností s pravidly po těch banech co jsem dostal , nikde nepíši o tom že jsem dostal jen jeden ban .
  • Samozřejmě že tich banů bolo více nežli jen jeden nebo dva.
  •  Na JailBreak 1,2 chodím často spíše a tu dvojku.
  • Jo je mi 15let ,že mi není 17let je jakž tak jedno protože v podmínkách je napsáno od 15let nejméně tak neblázněte všichni ok děkuji.
  • Kdyby jsem byl [JBM] nebo aspoň [JBA] tak je to ok protože strašně moc obtěžuji [JBA] nebo [JBM] protože tam někdo nemá mikrofon nebo dává Mfk nebo Fk.
  • Něco o mně- Vztah k hráčům na Jailech z mé strany je dobrý a však ne každý mně má rád .😊
  •                            Za Ct stranu hrají velice často , když nejsou moje oblíbené mapy ChickenIsland atd... za ně hraji nejraději za T stranu.
  •                            Já jako [VIP] tam strašně napomínám za ty chybičky co dělají ostatní , ale i u mě se stane , když hraji za T stranu , že se spletu. Splete se každý ne jen já.
  • Jako [JBM] bych byl ochoten chodit na JailBreak servery , kdyby mi někdo napsal , že tam je Ct bez mikrofonu nebo dává FreeKilly.
  • Tak bych hned nebo až bych dohrál tak bych šel na JailBreak server a vyptával bych se ho proč to udělal kdybych to samozřejmě vyděl to co dělá špatně.
  • Jinak by mně tam volali zbytečně.
  • Tímto žádám o Admina na JailBreak 1,2 . Děkuji za přečtení Fox_YT 😄 .
Edited by Foxík_YT
  • Downvote 1

• V.I.P.

Ahoj, jelikož tě znám, tak ti zde rovnou napíšu můj názor.

Tvoje aktivita je dobrá, ale neměl si jen 1 CT ban jak píšeš, ale určitě více a přímo ode mne. Tvůj věk nedosahuje ani minimálního požadovaného věku na JB, což je 17 let.

A sám za sebe ti rovnou píšu, že v momentální fázi tvého hrání nejsi schopný na to, aby jsi se stal adminem, jelikož máš nedostatky v pravidlech.

takže pac a pusu. Zkus to znova o 2 roky

NE

• Like 1
  • ... 1

V 28. 3. 2019 at 11:38, URIEL napsal:

Ahoj Foxík, 

-věk

-žádost

-nijak ses nerozepsal

-bany

Na Jailu nehraju, ale i tak za mě 100% NE 

V 28. 3. 2019 at 14:46, F4llenAngel napsal:

Ahoj, jelikož tě znám, tak ti zde rovnou napíšu můj názor.

Tvoje aktivita je dobrá, ale neměl si jen 1 CT ban jak píšeš, ale určitě více a přímo ode mne. Tvůj věk nedosahuje ani minimálního požadovaného věku na JB, což je 17 let.

A sám za sebe ti rovnou píšu, že v momentální fázi tvého hrání nejsi schopný na to, aby jsi se stal adminem, jelikož máš nedostatky v pravidlech.

takže pac a pusu. Zkus to znova o 2 roky

NE

Ahoj SuzuyaJuuzou nevím kde jsi vyčetl , že jsem dostal jen jeden ban , ale ok baru dostal jsem více banů to víme oba.

Už uběhl rok , co jsem dostal od tebe poslední ban za to nenahlášený VD.

Pravidla jsem se naučil , ty už znám , takže nepiš sem prosím kraviny , to že jsem nedostal jen jeden ban ok díky moc Foxík_YT.

V 28. 3. 2019 at 11:38, URIEL napsal:

Ahoj Foxík, 

-věk                                       Zmínil jsem tam věk hned na začátku to že mi je 15 nic nemnění ok  

-žádost                                Když si najedeš úplně nahoru tak je tam napsáno ŽÁDOST O ADMINA NA JAILBREAK.

-nijak ses nerozepsal    Promiň mi to , měl jsem málo času . Teď jsem to napravil.
-bany                                   Zmínil jsem tam , za co jsem dostal ty bany , jasně že jich nebylo fakt hodně moc dostal jsem asi 5x ban. 

Na Jailu nehraju, ale i tak za mě 100% NE                             

Citovat

e.StorNo Tím -věk je myšleno že na jb nemáš dostatečný věk

-žádost - admina moc nezaujala tím pádem jsi dostal - za vzhled žádosti

Edited by Storno
Objasnění

• Karn locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.