Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Foxík_YT

Žádost o Admina na JailBreak.

Recommended Posts

• Věk minimálně 15 let. (Jailbreak 17+) čím vyšší tím líp
  • - je mi 15 2.3 2004
  • Co nejméně banů. (pokud nějaký máš vysvětli proč si ho dostal) VAC ban znižuje šancu sa stať adminom.
  • - dostal jsem ban poprvé na serveru protože jsem tam byl poprvé a naposledy jsem dostal ban za to že jsem omylem nenahlásil VD
  • Mít na serveru nahráno minimálně 80 hodin. (čím více tím líp)
  • - na serveru mám 100 H 
  • Nebýt nikde jinde adminem.
  • - nikde jinde nehraji nežli na Funplay ( Funplay je nejlepší )
  • Být seznámený s pravidly a příkazy serveru.
  • - samozřejmě že to mám nastudované
  • Mít funkční mikrofon a chuť komunikovat.
  • - mám vždy chuť komunikovat a mikrofon mám
  • Vybrat server na jakým by jste se chtěli stát adminem.
  • - přál bych si být adminem na JailBreak 1/2
  • Napsat pár vět o tom proč právě vy by jste měli být vybráni.
  • - strašně rád komunikuji a upozorňuji na chybičky co daný člověk udělá
  • Odkaz na Steam profil
  • - https://steamcommunity.com/profiles/76561198380594253/
  • Mít CS:GO Prime účet
  • - mám Cs:Go prime účet
  • Ahoj mám hodně zkušeností s pravidly po těch banech co jsem dostal , nikde nepíši o tom že jsem dostal jen jeden ban .
  • Samozřejmě že tich banů bolo více nežli jen jeden nebo dva.
  •  Na JailBreak 1,2 chodím často spíše a tu dvojku.
  • Jo je mi 15let ,že mi není 17let je jakž tak jedno protože v podmínkách je napsáno od 15let nejméně tak neblázněte všichni ok děkuji.
  • Kdyby jsem byl [JBM] nebo aspoň [JBA] tak je to ok protože strašně moc obtěžuji [JBA] nebo [JBM] protože tam někdo nemá mikrofon nebo dává Mfk nebo Fk.
  • Něco o mně- Vztah k hráčům na Jailech z mé strany je dobrý a však ne každý mně má rád .😊
  •                            Za Ct stranu hrají velice často , když nejsou moje oblíbené mapy ChickenIsland atd... za ně hraji nejraději za T stranu.
  •                            Já jako [VIP] tam strašně napomínám za ty chybičky co dělají ostatní , ale i u mě se stane , když hraji za T stranu , že se spletu. Splete se každý ne jen já.
  • Jako [JBM] bych byl ochoten chodit na JailBreak servery , kdyby mi někdo napsal , že tam je Ct bez mikrofonu nebo dává FreeKilly.
  • Tak bych hned nebo až bych dohrál tak bych šel na JailBreak server a vyptával bych se ho proč to udělal kdybych to samozřejmě vyděl to co dělá špatně.
  • Jinak by mně tam volali zbytečně.
  • Tímto žádám o Admina na JailBreak 1,2 . Děkuji za přečtení Fox_YT 😄 .
Upraveno uživatelem Foxík_YT
  • Downvote 1

Ahoj Foxík, 

-věk

-žádost

-nijak ses nerozepsal

-bany

Na Jailu nehraju, ale i tak za mě 100% NE

• ... 1

Ahoj, jelikož tě znám, tak ti zde rovnou napíšu můj názor.

Tvoje aktivita je dobrá, ale neměl si jen 1 CT ban jak píšeš, ale určitě více a přímo ode mne. Tvůj věk nedosahuje ani minimálního požadovaného věku na JB, což je 17 let.

A sám za sebe ti rovnou píšu, že v momentální fázi tvého hrání nejsi schopný na to, aby jsi se stal adminem, jelikož máš nedostatky v pravidlech.

takže pac a pusu. Zkus to znova o 2 roky

NE

• To se mi líbí 1
  • ... 1

V 28. 3. 2019 at 11:38, URIEL napsal:

Ahoj Foxík, 

-věk

-žádost

-nijak ses nerozepsal

-bany

V 28. 3. 2019 at 14:46, F4llenAngel napsal:

Ahoj, jelikož tě znám, tak ti zde rovnou napíšu můj názor.

Tvoje aktivita je dobrá, ale neměl si jen 1 CT ban jak píšeš, ale určitě více a přímo ode mne. Tvůj věk nedosahuje ani minimálního požadovaného věku na JB, což je 17 let.

A sám za sebe ti rovnou píšu, že v momentální fázi tvého hrání nejsi schopný na to, aby jsi se stal adminem, jelikož máš nedostatky v pravidlech.

takže pac a pusu. Zkus to znova o 2 roky

NE

Ahoj SuzuyaJuuzou nevím kde jsi vyčetl , že jsem dostal jen jeden ban , ale ok baru dostal jsem více banů to víme oba.

Už uběhl rok , co jsem dostal od tebe poslední ban za to nenahlášený VD.

Pravidla jsem se naučil , ty už znám , takže nepiš sem prosím kraviny , to že jsem nedostal jen jeden ban ok díky moc Foxík_YT.

V 28. 3. 2019 at 11:38, URIEL napsal:

Ahoj Foxík, 

-věk                                       Zmínil jsem tam věk hned na začátku to že mi je 15 nic nemnění ok  

-žádost                                Když si najedeš úplně nahoru tak je tam napsáno ŽÁDOST O ADMINA NA JAILBREAK.

-nijak ses nerozepsal    Promiň mi to , měl jsem málo času . Teď jsem to napravil.
-bany                                   Zmínil jsem tam , za co jsem dostal ty bany , jasně že jich nebylo fakt hodně moc dostal jsem asi 5x ban. 

Citovat

e.StorNo Tím -věk je myšleno že na jb nemáš dostatečný věk

-žádost - admina moc nezaujala tím pádem jsi dostal - za vzhled žádosti

Upraveno uživatelem Storno
Objasnění

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.