Jump to content

žiadosť o Admina na JB servery

dimaaryuzin
 Share

Recommended Posts

Vek: 15 rokov (28.7.2004)

Hodiny: na FUNPLAY. PRO jb serveroch mám 125+ hodín

ADMIN: adminom som nikdy nikde nebol

Pravidlá: poznám pravidlá JailBreaku aj funplayu

Mikrofón: funkčný

Chuť komunikovať: ano

SERVER:JailBreak Ultimate | CZ/SK #1

Účet: Prime (1500+ hodín)

Dôvody: 1. na serveroch som aktívny

2. mám dobré znalosti pravidiel

3. viem rozoznať či niekto cheatuje alebo nie

4. nikdy som nebol zabanovaný či už za neznalosť pravidiel alebo cheaty

5. niesom toxic v chate

6. vždy odôvodním keď sa niečo stane (freekill, atď)

7. viem nahrávať demá

8. som prispôsobivý

9. viackrát sa mi stalo že som stretol človeka čo neovláda pravidlá a poučil som ho

10. Ovládam 3 jazyky: angličtinu (pokročilo) rozumiem slovenčine aj češtine

informácie o mne: Chodím na gymnázium M.R. Štefánika v Nových Zámkoch, taktiež tu aj žijem, mám zachvílu 16 rokov a csgo hrám od 12 rokov jb od 15, poznám zopár adminov a bývalích adminov.

Na funplay serveroch ma môžete poznať pod menami: Svarta, PÉNZBÖRTÖN, rape, dimaaryuzin, šaňo, I AM SPEED 

STEAM: https://steamcommunity.com/id/penzborton

Čakám a teším sa na vašu odpoveď 🙂

• [D]!a locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.