Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahoj, jmenuji se Martin, 15 let.

=Chtěl bych požádat o admina na serveru Deagle ultimate z důvodu vysokého počtu cheaterů na serveru a za mě tedy málo aktivní admini.

~Na serveru jsem přes týden cca 2 hodiny a pres vikend 4-6hodin denne podle okolností.

~Mám prime, nahráno 1100 hodin na csgo a na funplay si myslím že 80 hodin splňuji.

~Funkční mikrofon mám, občas mluvím víc než bych měl....

~Ban jsem nikdy nedostal a to jak na serveru tak VAC či game ban.

~S Adminem mám zkušenosti protože jsem byl cca půl roku admin na OverCore.eu 

Edit: S pravidly serveru jsem seznámen. 

+zakoupeno VIP na 2 serverech.

https://steamcommunity.com/id/skillaczechia/

Upraveno uživatelem dolus123
  • Upvote 2

Zdar, 

+Věk 

-Nevíš kolik máš nahráno 

-O žádosti ani nemluvím

-vyjadřování v chatu

"[CZ] skilla : na awp by meli 3/4 adminu vyhodit jelikoz tam skoro nikdy nikdo neni" Toto by mě též zajímalo. 

Odemně máš NE. 

Před hodinou, Storno napsal:

Zdar, 

+Věk 

-Nevíš kolik máš nahráno 

-O žádosti ani nemluvím

-vyjadřování v chatu

"[CZ] skilla : na awp by meli 3/4 adminu vyhodit jelikoz tam skoro nikdy nikdo neni" Toto by mě též zajímalo. 

Odemně máš NE. 

Ano, díky za reakci ale to že jsem napsal tohle do chatu jsem k tomu mel svuj duvod, kdyz jsme hrali crazy jump a 4 lidi tam mirili na porty a nikdo tam nepřišel. Často tam jsou wallhackeri a to nemluvim o deaglech a aim kde jsou kazde druhe kolo co tam hraju aimlockeři.

e. Storno - Měl jsi být slušný a od toho je discord, aby jsi nám to nahlásil. 

Žiadosť je otrasná, daj mi dôvod ti to nelocknúť.

Ak je na servery cheater, tak natoč demo, pošli ho adminom na discord, alebo sem na forúm založ topic podľa vzoru.

Ahoj Martine.

-žádost hrozná ani jsi nenapsal kolik přesně máš hodin + jsi nenapsal ani nic o sobě kromě jména a věku. A proč zrovna ty by jsi měl být vybrán jako admin také chybí. 

Mohl jsi si dát více záležet.

-to vyjadřování v chatu (jak psal Storno).

+věk.

Promiň ale NE.

-Otrasná žiadosť

-vyjadrovanie v chate

-nevieš svoje nahrané hodiny

-Chýba ti odpoveď na otázku prečo by si mal byť práve ti adminom. (Nemám dôvod na to ti dať vo verdikte ano ale mám dôvody ti dať nie)

+vek

Za mňa určite NIE

dolus123

Ano, díky za reakci ale to že jsem napsal tohle do chatu jsem k tomu mel svuj duvod, kdyz jsme hrali crazy jump a 4 lidi tam mirili na porty a nikdo tam nepřišel. Často tam jsou wallhackeri a to nemluvim o deaglech a aim kde jsou kazde druhe kolo co tam hraju aimlockeři.

Ps: Tí ktorých nazývaš hackermi, sú možno hackeri ALE môžu to byť iba hráči s vyšším rankom [napr. Supreme]. 

A keď je na serveri cheater treba zavolať admina napr. mňa, a nevšimol som si že by si volal admina.

Prajem pekný deň. 

Skús to znova zhruba o 180dní. 😉

před 17 hodinami, Rakeťák__SK_CZ_YT napsal:

-Otrasná žiadosť

-vyjadrovanie v chate

-nevieš svoje nahrané hodiny

-Chýba ti odpoveď na otázku prečo by si mal byť práve ti adminom. (Nemám dôvod na to ti dať vo verdikte ano ale mám dôvody ti dať nie)

+vek

Za mňa určite NIE

Ps: Tí ktorých nazývaš hackermi, sú možno hackeri ALE môžu to byť iba hráči s vyšším rankom [napr. Supreme]. 

A keď je na serveri cheater treba zavolať admina napr. mňa, a nevšimol som si že by si volal admina.

Prajem pekný deň. 

Skús to znova zhruba o 180dní. 😉

Libi se mi ze se ti nelibi moje vyjadrovani v chate ale s tim co jsem napsal jsi souhlasil 🙂 Rekl jsi ze mam pravdu a pokud reknes ze ne tak jsi lhář a potom ani ty bys nemel mit takove pravomoci 🙂

před 16 hodinami, dolus123 napsal:

Libi se mi ze se ti nelibi moje vyjadrovani v chate ale s tim co jsem napsal jsi souhlasil 🙂 Rekl jsi ze mam pravdu a pokud reknes ze ne tak jsi lhář a potom ani ty bys nemel mit takove pravomoci 🙂

A jeste vec, ja osobne jsem supreme takze si myslim ze cheatera od normalniho hrace poznam 🙂

e. StorNo Vyhni se spamu prosím a vyčkej v klidu na verdikt 

• Haha 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.