Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
KomiQ

Stížnost na 2 hráče a 1 admina

Recommended Posts

Požaduji o zabanování hráče  Pepeg1s a Neos na serveru Jailbreak za free killing a neznalost pravidel.

Taky požaduji o sebrání práv admina THE_luc4snn  za absolutně bezdůvodného mutu na 24 hodin (na chat) za vulgarity které jsem nespáchal a požaduji zkráceí zpádky na 4 hodiny za spam

• Haha 2

Tak za 1. Vyjmenovaní hráči nedostanou ban bez předložení důkazů. Za 2. Nevidím jediný důvod proč bych měl přijít o práva vzhledem k tomu že jsem to mute nedal já. 😄 A za 3. To mute není bezdůvodné... důvod "vulgarita" je sice nejspíš překlep ale určitě ti mute patří za spam. Toť vše z mé strany. Přeji hezký den 🙂

• Haha 1

Čekal jsem vše možný, ale ne to, že ještě budeš psát na web.
Poprvé jsem ti dal ban k CT za porušení pravidel, kdy jsem ti vysvětlil za co to máš a tvoje reakce byla “proč jsou všichni admini na F´P takoví debílci”. Následně si stále nadával tak sem ti dal mute na 30min kde jsem doufal, že to snad pochopíš, ale podle historie si dokonce spamoval, tak se tu nediv, že si dostal MUTE od nějakýho admina. A do teď nechápu proč si začal být tak vulgární a hned si se vytočil když jsem ti to slušně vysvětlil. 🙂 

• Upvote 1

Ale pak je tu lucasnn kterej mi bez důvodu dal mute na 24 hodin za nadávky a proto chci větět jakou jsem napsal nadávku když jsem měl mute na 4 hodiny 

a jinak za spam je na 2-12 hodin ne na 24

a je to tak na všech serverech tak si nevymýšlej -_-

Pokud si všimneš tak Lucasnn psal že ti to mute nedal. Tak nevím proč to svádíš na něj 🙂 

Je na adminovi jaký ti udělí trest když se neumíš chovat na serveru.

• Upvote 1

spanky dal mi mute na chat na 24 hodin za vulgaritu ale jak jsem mohl napsat vulgaritu když jsem měl už v tu dobu mute na chat a to na 4 hodiny :DDD to nedává smysl

navíc k těm freekillům mám svědka takže asi tak

Pokud tvůj svědek nemá video k těm freekillům tak s tím nic neuděláme. Můžou být max. upozorněni ve hře aby se to neopakovalo. Na tyhle věci je třeba video.

Dobre tak to vyřeším takhle: Chci aby ti dva dostali upozornění a abych já dostal zkrátení mutu na 2-12 hodin diky

protože opravdu si nemyslím že za spam je 24 hodin mute 

Nazdar,
v posledním příspěvku si sám přiznal, že si spamoval... a nevidím důvod proč by měly být časové penalizace na všech serverech stejné a ještě by mě zajímal tvůj důvod určování délky tvého mutu... doba záleží čisté jen na adminovi, a když vidím, že jsi byl vulgární na adminy a spamuješ, tak je na JB délka adekvátní! Na JB 24 hodin nehraješ hned! 

Nazdar!

Ahoj. No můžeš si to odehrát na všech našich serverech to je plus ne 😄

A chtěl jsme ti říct že tak jak se chováš tady na forku jenom dokazuje že mute má důvod. Na závěr ti chci říct ať se naučíš co je autorita a jak se máš ve společnosti chovat k "nadřízeným" a obecně k ostatním. A podle mě by si měl být rad ze mute máš "jen" na 24h. Měj se 

• Upvote 2

Chello
1. Všichni z A-TEAMu se k tobě chovají s autoritou, takže nevidím důvod, proč by jsi nám měl nadávat a psát takové výrazy jaké píšeš! 

2. Ani v jednom příspěvku si nenapsal, na kterém serveru mute máš! 
3. Nikdo tady není Tvoje matka, aby ti psal jak máš chovat! Jestli tady chceš něco řešit, tak to máš řešit tak, jak to je předepsané a vyjadřovat se jako člověk.

Ale chápu, že v dnešní době ve vašem věku nikomu nic neříká slovo “AUTORITA” staršího.

No nic, já jdu zase makat ... papa

• TOP 2
  • Upvote 1

Vše ti bylo vysvětleno od kolegů výše.

Být tebou tak se zamyslím  nad sebou jak se chováš k ostatním když dostaneš nějaký postih a v klidu se ti to ostatní snaží vysvětlit za co to bylo. Viz. Včerejší případ kdy za to, že si neovládal pravidla si dostal ban a  začneš kvůli tomu nadávat ostatním, ale to už tu bylo vysvětleno. 

Mute si odehraj na serverech a snad si poté uvědomíš za co byl. 🙂 

Lock.

• TOP 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.