Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
S T U E

Žádost o unban (to samé jako předtím)

Recommended Posts

• Ban jsem dostal na Fun Ultimate/Fun Mod v2.0
  • Asi konzole
  • https://steamcommunity.com/profiles/76561198849606432/
  • Po několikaté jsem se dnes připojil na Fun Ultimate/Fun Mod v2.0 kde mám zakoupené VIP a jakmile jsem se připojil, vyhodilo mě to a napsalo že jsem dostal ban, když jsem se pokusil připojit po druhé,  protože už jsem tento ban dostal tak jsem se pokusil znovu několikrát připojit a napsalo mi to že jsem byl PERMANETNĚ zabanován za SilentStrafe, netušim co se děje protože toto jsem dostal i před 4 měsíci, jelikož jsem pár dní do zadu dostal za to UB tak jsem si radši dal pc do továrního nastavení aby se to kdyžtak nejak neopakovalo a dnes opět to samé,,,, nevím jestli mám v počítači něco špatně nebo jestli je chyba jinde vubec netuším.

https://www.funplay.pro/csgobanlist/ban-s-t-u-e-r5871/

+jsem si vzpomněl že se mě to odpojilo hned jak jsem použil jump boost a hook dohromady, nevim jestli to má s tím něco společného ale třeba pomůže

Zdar, vzpomeneš si jestli si taky něco podobného udělal v předchozím banu ?

Upraveno uživatelem [D]!a

jakoby předtim to bylo asi 4 měsíce back, takže bohůžel ne no 😕

Upraveno uživatelem S T U E

Dobře zkusíme to u tebe ještě 1 a uvidíme jestli to u tebe bude fůrt detekovat.. zkus si každou mapu si to natočit díky..

Máš UB.

Lock.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.