Jump to content

• Žádost na Admina | Fun Ultimate | FunMod v2.0

psycho<3
 Share

Recommended Posts

» Je mi 16 let. (27.4 2004)

» Na serveru jsem nedostal nikdy žádný ban. (Jednou se admin překlikl, a dal mi omylem ban za multihacking, ale to už je vyřešené.)

» Na serveru mám nahráno více jak 120+ hodin (+ ještě můj starý učet, který jsem prodal, tak jsem měl 500+ hodin.)

» Momentálně nevlastním nikde admina.

» S pravidly jsem již dlouhodobě seznámen.

» Mikrofon vlastním, a ve voice jsem dost aktivní.

» Chtěl  bych se stát adminem na serveru : Fun Ultimate | FunMod v2.0

» Na serveru jsem už za admina působil, a chtěl se tomu znovu věnovat, odešel jsem z důvodu školy, ale ted mám opravdu hodně času, takže bych do serveru mohl vložit dost svého času, což si myslíš, že by mohlo pomoci. Jsem s pozicí Admin zkušený. Na hře Counter Strike : Global Offensive mám nahráno více jak 4000hodin, takže cheatera rozpoznám. Také se umím chovat k lidem, nejsem zbytečně vulgární. Na serveru hraji už dlouhou dobu, a na serveru mě hráči znají pod jménem Psycho. (většina mi říká Mladší Psycho). Měl jsem Funplay učet už předtím, ale někde jsem zapomněl email ( https://www.funplay.pro/profile/434-psyychousek/ ).

»  Tady je odkaz na můj steam profil - https://steamcommunity.com/id/Arzzey

» CS:GO koupené mám.

+ Znalost mám pouze v Češtině, Slovenštině a Angličtině. 

+ V programech znalost nemám, ale pokud by byla potřeba, není problém se ji doučit.

Přeji hezký den! 🙂 

• Upvote 1

• 2 weeks later...

Zdarec, už jsem se rozhodl dám ti ano, aktivní si dost i když na serveru není tolik lidí tak tam jsi, chovat se umíš, už si mezi námi byl, a Adminů není nikdy dost, takže jsem pro.

Přeji ti hezký zbytek večera a držím palce. 

• Upvote 1

• [D]!a locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.