Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
psycho<3

• Žádost na Admina | Fun Ultimate | FunMod v2.0

Recommended Posts

» Je mi 16 let. (27.4 2004)

» Na serveru jsem nedostal nikdy žádný ban. (Jednou se admin překlikl, a dal mi omylem ban za multihacking, ale to už je vyřešené.)

» Na serveru mám nahráno více jak 120+ hodin (+ ještě můj starý učet, který jsem prodal, tak jsem měl 500+ hodin.)

» Momentálně nevlastním nikde admina.

» S pravidly jsem již dlouhodobě seznámen.

» Mikrofon vlastním, a ve voice jsem dost aktivní.

» Chtěl  bych se stát adminem na serveru : Fun Ultimate | FunMod v2.0

» Na serveru jsem už za admina působil, a chtěl se tomu znovu věnovat, odešel jsem z důvodu školy, ale ted mám opravdu hodně času, takže bych do serveru mohl vložit dost svého času, což si myslíš, že by mohlo pomoci. Jsem s pozicí Admin zkušený. Na hře Counter Strike : Global Offensive mám nahráno více jak 4000hodin, takže cheatera rozpoznám. Také se umím chovat k lidem, nejsem zbytečně vulgární. Na serveru hraji už dlouhou dobu, a na serveru mě hráči znají pod jménem Psycho. (většina mi říká Mladší Psycho). Měl jsem Funplay učet už předtím, ale někde jsem zapomněl email ( https://www.funplay.pro/profile/434-psyychousek/ ).

»  Tady je odkaz na můj steam profil - https://steamcommunity.com/id/Arzzey

» CS:GO koupené mám.

+ Znalost mám pouze v Češtině, Slovenštině a Angličtině. 

+ V programech znalost nemám, ale pokud by byla potřeba, není problém se ji doučit.

Přeji hezký den! 🙂 

• Upvote 1

Já bych byl pro. Aktivitu máš. Jsi komunikativní, bezproblémej. Jelikož už ani nebydlíš s bratrem, kterej tu nedělal zrovna pořádek, tak bych neviděl problém, proč tě nepřijat znovu.

• Upvote 1

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Zdarec, už jsem se rozhodl dám ti ano, aktivní si dost i když na serveru není tolik lidí tak tam jsi, chovat se umíš, už si mezi námi byl, a Adminů není nikdy dost, takže jsem pro.

Přeji ti hezký zbytek večera a držím palce. 

• Upvote 1

Kontaktuj mě na discordu, domluvíme se na zkoušce. Prozatím nechám otevřené.

• TOP 1

Prošel si pohovorem se mnou a s Binnderkem.
Byl si přijat.

*lock

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.