Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Zdravím, Koubadd, ban jsem ti dál z důvodu za to že furt provokuješ stím že mám někam odejít..  image.png.dc85cda5eccab6ae1960912ace7e083c.png image.png.e1f4355a44dfab6156cdc8be1323edba.pngimage.png.6c0a68302d41c42b80cad73d3bf526f4.png řekni mi důvod proč bych měl někam tahnout ?  

Upraveno uživatelem [D]!a

Nikdo nema rad jak jsi porad jen ve spectu a ani nehrajes jen banujes hrace za blbosti... Vetsina adminu kdyz nekdo rekne sproste slovo, kdyz se mu nezadari tak ho varuje a pokud se to opakuje tak mutuje. Ty vidis jen naznak sprosteho slova a uz banujes 🙂 asi nevis ze vsichni jsme jen lidi a kazdy sem tam rekne neco vulgarniho treba jen ze srandy. Jestli si stale myslis ze muzeme byt radi ze servery jedou tak si naomylu muzes byt rad ze tam chodi lidi ale celkem hodne jich ubylo jen tak dal bez lidi ti budou servery na nic. 

Bože Kouba 🙂 měl jsi to na 30 minut a tolik povyku za nic? 

Nemůžeš vyhánět ze serveru jednoho z vlastníků serveru. To že je ve spectu není trestný - pořád lepší jak afk 😉 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.