Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
MrLuc4snn

Žádost o Admina na Jailbreak

Recommended Posts

Zdravíčko, 

|Já a Funplay| Jmenuji se Lukáš (na serveru mě spíš znáte pod nickem THE_luc4snn). Hraji na Funplayi samotném od starých dobrých dob 1.6 ale na Jailbreaku mám něco přes pouhých 600 hodin. Adminem jsem byl leda tu na Jailbreaku a jsem si celkem jist že pravidla si ještě pamatuju.

|Já a CS:GO obecně| Mám na "GOčkách" nahráno něco přes 2300 hodin ale bohužel jsem patřil mezi nezbedníky a vysloužil jsem si nějaký ten VAC ban.  (respektivě overwatch ban)

|Něco málo o mé maličkosti| Je mi 17 let a krom občasného ježdění na kole dělám více méně uplný prd. Jsem z Libereckého kraje a jsem na střední škole.

|Nějaké info na konec|  Prime mám, mikrofon taky, angličtina mi nedělá problém, Admina bych chtěl na oba Jailbreak servery.

|Steam profile| https://steamcommunity.com/profiles/76561198898113961/

Pokud by vás napadlo něco víc co byste chtěli vědět tak stačí napsat 🙂 Těším se na případnou spolupráci a suprovej admin team.

• Jsem zmatený 1
  • Upvote 3

Čus pane Lukáš, rovnou Ti dávám ANO.

+ Originální žádost, už si tu byl adminem, jsi bezproblémový, věk i hodiny cajk, rozum cajk, humor cajk a doufám, že ostatní admini budou souhlasit.

Přeji hezký zbytek dne.

• To se mi líbí 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Ahoj Lucasi, nemůžu nic jiného než jen souhlasit s V3selem, protože má pravdu.

Za mě máš 1oo% ANO  a doufám, že ostatní budou souhlasit 😄
Přeji hodně štěstí a hezký zbytek čtvrtečního dne😇

• To se mi líbí 1
  • Upvote 1

Zdravím Lukáši,

Jelikož jsem také Lukáš tak za to máš u mě velký + 😄

Dělám si srandu, hele co víc napsat, výše V3sel a Nikča napsali to co jsem chtěl taky napsat.

+ Žádost pěkná

+ Nejsou s tebou problémy

+ Pravidla umíš (často tě vidím na serveru)

+ Nahrané hodiny 

+ Věk

Za mě ANO.

• Haha 1
  • Upvote 1

Nemám žádný problém.

Pokuď  nemá problém ani gamer, tak se ti rovnou mohou nahodit i práva.

*Lock

• To se mi líbí 1
  • Upvote 1

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.