Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahoj, chci si zažádat o unban/ unmute 

tady jde vidět od 3. minuty že jarkos říkal že je to všechno, tak jsem mu to ukončil, potom znovu zažádal o mik (napsal "miok" ale řekněte mi co jiného myslel:D) a nemluvil ohledně fk, uznávám že jsem v tu dobu řekl že mi ujela myška, ale není to fk, tooto je důvod zabití | steam3ID: [U:1:922923799]
| steamID32: STEAM_0:1:461461899
| steamID64: https://steamcommunity.com/profiles/76561198883189527
| customURL: https://steamcommunity.com/id/Ted535cz
| steamrep: https://steamrep.com/profiles/76561198883189527

díky

• Haha 1
  • Jsem zmatený 1
  • ... 5
  • Downvote 1

nevím o které části mluvíš ty, ale ban máš za část 4:40+ Zabil si jarkose s tím že ,,UPS, mě uletěla myška"

z tohodle dema to poznat nejde. Měl jsem demo, které bylo z tvého úhlu pohledu. V tu chvíli jarkos neporušil žádné příkazy, ani zákazy. Nežádal si ani o mikrofon. Prostě si ho sprostě zabil, když s tebou mluvil ten brambůrek.

Ban je oprávněný a CT unban mít nebudeš. Můžeš si ho jedině koupit. Unban na CT se zamítá.

• To se mi líbí 1
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Já mluvím o tom co jsem napsal předtím že to byl důvod kiíllu, nemluvil ohledně fk a prosím označ mi v pravidlech část že ho musím zabít hned, zabil jsme ho potom a jelikož jsem mu mezitím nedal žádný dlaší příkaz tak toto je důvod killu, ok moje chyba že jsem řekl že mi uletěla myška, ale napsal jsi mi že důvod banu byl FK který nebyl ne to že jsem nespecifikoval důvod killu a sám jsi mi napsal, že když nespecifikuje jiný důvod tak ho můžu zabít, proto by se spíše hodilo zkrácení za nespecifikovaný kill než úmyslný fk:)

Upraveno uživatelem Ted535cz
  • Downvote 1

tak znova, na demu jsou 2 části. To co si poslal s časem neřeším. řeším to s tím časem. co jsme napsal.

• Downvote 1

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

ano, ale měl jsem důvod ho zabít z toho času protože tam STEJNÝ HRÁČ žádal o mik a nemluvil o miku  a STEJNÉHO HRÁČE JSEM ZABIL o minutu a půl později za to že se nedržel daného tématu miku, když je atrakce, třeba nějaký longjump tak kdaž to dá první a ostatní to nedají tak jdou nejdrříve na bod a až potom je klidně i po 3 minutáh zabije protože měl důvod z atrakce která byla před chvílí a  není to fk, tak proč když jsem měl taky ten důvod a zabil jsem ho později na stejném místě bez žádného příkazu to fk už je?

Upraveno uživatelem Ted535cz
  • Downvote 1

za 1. Jarkos řešil FK, jelikož chtěl, aby si dal VD týpkovi, kterému si dal údajně FK.

2. To co si napsal je ta největší blbosti, co jsem kdy četl. Když máš/chceš někoho zabít, máš ho zabít hned, a né z ničeho nic o 2 minuty později. 

3. z dema které sem za chvíli pošle fíla je jasně očividné, že si ho zabil po dlouhé době, když zrovna nic nedělal.

4. Proč by si zabil jen Jarkose a né nikoho jiného?

5. ,,Ups mě uletěla myška" není ,,zabil jsem tě za to, že jsi nemluvil o FK" ,,on porušil něco co jsem řekl" Neřekl si vůbec nic, okrem puštěné klávesnici a myši.

6. Neustále problémy s tebou, můžeš být rád, že za ten bordel co děláš na serveru už nemáš dávno permaban.

• Upvote 2
  • Downvote 1

jaké jsou se mnou problémy?

kde je napsáno že ho musím zabít hned?

protože oni mluvili o fk když napsali mik

pokud vám vadí že napsal "miok" tak ať mi on sám napíše co chtěl naspat jiného než mik

čekám na jeho demo

• Downvote 3

Mluvil o FK, jelikož chtěl pro teroristu, kterého si zabil VD, číže za něco, co si provedl, číže FK

• Downvote 1

ale o chtěl ukončit mik, tak  jsem mu ho ukončil a potom zažádal znovu. napiš mi  sem bud to že když se to ukončí tak a zažádá znovu a už neluví o tom že už minule mluvil takže jsem ho nemohl zabít nbeo mi dej unban

• Downvote 3

specifikoval ti důvod ,,nedomluvil jsem" číže navazoval na předchozí konverazi a věděl jsi o tom, takže si mu ten mikrofon zapínat nemusel, když si věděl téma, o kterém bude mluvit. Další otázka?

• Downvote 1

tak proč tady píšeš nějaké ostatní kraviny a nenapíšeš to takhle rovnou? a vymlouváš se na ostatní věci, stačilo to naapsat na začátku a hotovo

co když jsem mu to zapnul protože zažádal znovu? protože řekl že to je vše

• ... 1
  • Downvote 1

počítej s tím, že i zde na webu budeš mít za tvé spamování topicu nějaké omezení.

• Downvote 1

Popsáno výše od F4llena.

+ Koukám, že ti stále moje odpověď nic neřekla a na edit kašleš.

Unban se zamítá.

Lock.

• TOP 3
  • Downvote 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.