Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Dr.Alpin :)

Žádost o admina na Jailbreak#1 a 2

Recommended Posts

Ahoj. Jmenuji se Tonda na steamu mam přezdívku Alpin.

Je mi  17. Narodil jsem se 10.června 2003. Rád hraji CS:GO a také rád hraju fotbal za tým SK rapid psáry.

Dostal jsem 3 bany jeden za nechtěný freekill a druhý za neznalost pravidel, ale teď už jsem poučen a už se to nikdy nestane a ta´ké za to ,že jsem používal turetu na serveru ale z toho už jsem také ponaučen a nikdy se toto nestane.

Na serveru mám nahráno min. 400 hodin +. Každý den se to cca 1-3 zvětší. Nikde jinde jsem admin nebyl ani se nikde jinde stát  nechci. S pravidly jsem už seznámen. Myslím že někteří lidé to klidně potvrdí. Mikrofón funkční mám a jsem tam bohužel znít jako 14 letý kluk. Také rád komunikuji s lidmi. Mám docela dost velké problémy s internetem tak se to skusím co nejrychleji spravit ať při simonování nemám problémy :).

Chuť komunikovat mám a někdy když dá někdo freekill tak to oznámím a někdy ho i ponaučím . Umím Anglicky. Hodně často přemlouvám lidi na různé atrakce( módy)takže myslím že to my jde asi nejlépe 😄 .

Baví mě hrozně simonovat či pomáhat simonovi při různých atrakcích či v něčem podobném. Asi mojí nejoblíbenější atrakcí je race na mapě JB_Snow. Také rád připomínám nějaké malé drobné věci. Chtěl bych se stát  JBM na zmiňovaném JB#1 a #2.

Chtěl bych se stát adminem, protože někdy tam vidím lidi kteří tu hru kazí a chtěl bych tomu zabraňovat. Na serveru mě baví hrát hned od začátku hraní CS:GO. S pravidly mám podlě mě velké  zkušenosti a snad to bude lepší  než předtím. Myslím si že bych udržel klid na serveru a také spoustu zábavy a soutěživosti. 

CS:GO prime účet mám.

Znalosti v programech mám docela velké. S adminama mám docela dobrý vztah. Také mám obrovskou soutěživost. Takže toto by bylo asi vše.

( Někdy se u mě nějaká ta chyba najde no)

Děkuji že jsis toto přečetl

Přeji příjemné a hezké dny v karanténě. Loučí se s váma

Alpin

Vím že něco je zkopírované z minulého,ale to si asi nikdo nepřečetl, protože jsem to napsal blbě něco jsem tam poupravil tak snad se vám bude líbit

Odkaz na steam profil:

https://steamcommunity.com/id/ALPINCZ/

Kebabe nefeedi to ! VeseL proboha co to zase hraješ !

Klasický bot to zase feedí  !

Zase mám v teamu irony !

Jg diff !

Za mě NE. 
Když platí pro ostatní, že si další žádost mohou napsat po 3 měsících, tak to platí i pro tebe. 
A minulá žádost není stará ani měsíc. (23.5.)

PS: Všechno nejlepší...

Zdar,

Jak píše MATY, po zamítnutí si další žádost můžeš napsat po 3 měsících, ale i tak mi tu nesedí pár věcí.
První žádost (27.března) - Je mi 15,5 rád hraji CS:GO a taky rád sportuji.

Druhá žádost (23.května) - Je mi 16 skoro 17. Narodil jsem se 28 září 2003.

Třetí žádost (10.června) - Je mi 17. Narodil jsem se 10 června 2003.

Jak už jsem psal dříve, pravidla ovládáš a na serveru by si pořádek udržel. Dal jsem ti NE kvůli věku.

Vysvětli mi nesrovnalosti, které jsem tu uvedl a možná změním názor.
Zatím NE.

Jak píše PureSkill, lhaní o věku.

Ne.

Nepřijat

Lock*

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

před 5 hodinami, ҳ̸Ҳ̸ҳ PureSkill ҳ̸Ҳ̸ҳ napsal:

Zdar,

Jak píše MATY, po zamítnutí si další žádost můžeš napsat po 3 měsících, ale i tak mi tu nesedí pár věcí.
První žádost (27.března) - Je mi 15,5 rád hraji CS:GO a taky rád sportuji.

Druhá žádost (23.května) - Je mi 16 skoro 17. Narodil jsem se 28 září 2003.

Třetí žádost (10.června) - Je mi 17. Narodil jsem se 10 června 2003.

Jak už jsem psal dříve, pravidla ovládáš a na serveru by si pořádek udržel. Dal jsem ti NE kvůli věku.

Vysvětli mi nesrovnalosti, které jsem tu uvedl a možná změním názor.
Zatím NE.

Nemáš trpělivost, lhaní o věku, tím si  ztratil naší důvěru..

Už nemáš nárok si požádat !

Zamítnuto.

Upraveno uživatelem [D]!a
  • Upvote 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.