Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

ahoj ja som CVRKYNO a dostal som ban nepravem uz po 2x

Na jakem serveru som dostal ban — Awp noscope only 

jaky admin ma zabanoval — FallenAngel

odkaz na moj steam profile — https://steamcommunity.com/profiles/76561199063124741/edit/

jak se to stalo a kdy — no stalo sa to o 7:45 asi tak nejak lebo sme normalne hrali v tom FallenAngel mi dal ban zanic ani mi nechcu prehliadat pc takze odmieta prehliadku coz je neschopnost admina bohuzel zamne

link na moj ban —     

• Haha 3
  • To mě mrzí 2
  • Downvote 2

CVRKYNO

Demo1

Demo2

a za Druhé přestaň být arogantní. My nejsme povinni ti jakkoliv prohledávat PC či tak.

• Upvote 1

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Bože prober se!! Kdo by ti prohledával PC? Kde jsi sakra zažil že když dostaneš ban že ti musí admin prohledat PC?

Právě teď, spanky napsal:

Bože prober se!! Kdo by ti prohledával PC? Kde jsi sakra zažil že když dostaneš ban že ti musí admin prohledat PC?

Neasi, kámo kdyby ti někdo prohlížel PC tak se pravděpodobně jen zděsí. 😄

První video: Ukazuje to, jaké máš krásné FakeLags, mezi 2:09 až 2:20 jde vidět tvůj krásně bindovatelný AIMLOCK. Na konci videa je natočen tvůj BHOP script. Natáčenej si byl přímo od začátku mapy, kde video říká, že si neměl z dárku ani BHOP/Shoot či Boost Jump. (Sám si se tu tisíckrát pyšnil, jak máš úžasný BHOPSCRIPT

Druhé video: Není moje, je motazovo, a jelikož týpak má pomalej net, že normální upload není možné, tak je pořízeno takhle. Nejdůležitější moment 3:20

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Lagy způsobené internetem a Microlagy které si měl ty jsou 2 odlišné věci.

dobře,  moje chyba. v 5:18 si sebral Boost Jump. Předtím dvoj skok. Ale to co je na konci s tím nemá stejně nic společného.

Nechápu, proč by jsi cheatoval, když sis párkrát koupil UB.

Další věc, kterou nechápu..máme průkazné dema, máš tam aim lock, bhop script a fake lagy nabindivané na klávesnici..dale se budeš vymlouvat na ping, kterej s tím nemá nic společného? 😄 Viděla jsem tě na serveru USP a ty 3 první kola vážně nebyly legit, ten Aim Lock tam byl dost vidět..to stejné pár kol na AWP Ultimate. Ale bohužel demo nemám, špatně se mi nahrálo.

• Upvote 1

Spoiler

Cvrky.png

Koukal jsem na tebe a když BHOPuješ, tak u tebe neustále vyskakovalo AHK strafe.

Když máš ABHOP z dárečku, tak to nic nepíše.

• TOP 1
  • Upvote 2

V životě mi nevyskočil AHK strafe, a to jsem skroloval kolečko neustále

• Upvote 1

Ale cheaty nemam ani som nikdy nepouzival

Ten druhy clip normalne ale to prve sam neviem ako som dal

CVRKYNO

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.