Jump to content

Rate this topic

Recommended Posts

ahoj ja som CVRKYNO a dostal som ban nepravem uz po 2x

Na jakem serveru som dostal ban — Awp noscope only 

jaky admin ma zabanoval — FallenAngel

odkaz na moj steam profile — https://steamcommunity.com/profiles/76561199063124741/edit/

jak se to stalo a kdy — no stalo sa to o 7:45 asi tak nejak lebo sme normalne hrali v tom FallenAngel mi dal ban zanic ani mi nechcu prehliadat pc takze odmieta prehliadku coz je neschopnost admina bohuzel zamne

link na moj ban —     

• Haha 3
  • Sad 2
  • Downvote 2

CVRKYNO

• V.I.P.
Právě teď, spanky napsal:

Bože prober se!! Kdo by ti prohledával PC? Kde jsi sakra zažil že když dostaneš ban že ti musí admin prohledat PC?

Neasi, kámo kdyby ti někdo prohlížel PC tak se pravděpodobně jen zděsí. 😄

• V.I.P.

První video: Ukazuje to, jaké máš krásné FakeLags, mezi 2:09 až 2:20 jde vidět tvůj krásně bindovatelný AIMLOCK. Na konci videa je natočen tvůj BHOP script. Natáčenej si byl přímo od začátku mapy, kde video říká, že si neměl z dárku ani BHOP/Shoot či Boost Jump. (Sám si se tu tisíckrát pyšnil, jak máš úžasný BHOPSCRIPT

Druhé video: Není moje, je motazovo, a jelikož týpak má pomalej net, že normální upload není možné, tak je pořízeno takhle. Nejdůležitější moment 3:20

• V.I.P.

Nechápu, proč by jsi cheatoval, když sis párkrát koupil UB.

Další věc, kterou nechápu..máme průkazné dema, máš tam aim lock, bhop script a fake lagy nabindivané na klávesnici..dale se budeš vymlouvat na ping, kterej s tím nemá nic společného? 😄 Viděla jsem tě na serveru USP a ty 3 první kola vážně nebyly legit, ten Aim Lock tam byl dost vidět..to stejné pár kol na AWP Ultimate. Ale bohužel demo nemám, špatně se mi nahrálo.

• Upvote 1

Spoiler

Cvrky.png

Koukal jsem na tebe a když BHOPuješ, tak u tebe neustále vyskakovalo AHK strafe.

Když máš ABHOP z dárečku, tak to nic nepíše.

• TOP 1
  • Upvote 2

Fokumii.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.