Jump to content

unban po 3 měsících by se hodil

Rate this topic

Recommended Posts

Jenže unban už jsem měl dostat dřív když jsem si poprvé o něj zažádal, takže technicky jsem neobcházel nic.

Navíc na konci postu před 3 měsícema napsal Karn "chyba to neni kdyz se to pouziva k ucelu ke lteremu to bylo urceno a to je nikoliv na vlastni zvyhodneni, nybrz prohlednuti sama sebe. LOCK." tím pádem potvrdil že jsem používal /tp

Edited by phan.

před 18 minutami, ҳ̸Ҳ̸ҳ PureSkill ҳ̸Ҳ̸ҳ napsal:

Nevím co na tom nechápeš.

Používal si záměrně TP, aby si byl zvýhodněn před ostatními. Podle mě je v tomto případě jedno jestli máš WH nebo používáš chybu tímto způsobem, která je na serveru.

????????? takže WH který musíš stáhnout má stejnou ban váhu jako command kterej tam někdo dal a neočekával že ho lidi použijou jinak? když s tím máte takový problém tak byste si měli napsat na to přímo TOS, kdyby tam bylo pravidlo přímo na to tak uznám mojí chybu a klidně vám lížu péra 

• Administrator

Ono ti nestačí pravidlo ?

• Je zákázáno využívat chyb hry nebo mapy!

To ti to tam máme napsat doslovně jak pro jednoruké opice, aby jsi to pochopil?

před 2 minutami, M A T Y napsal:

Ono ti nestačí pravidlo ?

• Je zákázáno využívat chyb hry nebo mapy!

To ti to tam máme napsat doslovně jak pro jednoruké opice, aby jsi to pochopil?

no ok dobře souhlasím. ale permu?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.