Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
phan.

unban po 3 měsících by se hodil

Recommended Posts

stačí se jen podívat, když ho používám tak se kouknu dolů abych měl větší rozhled jelikož koukám z třetí osoby

• Haha 1

A nechápu proč bych hackoval se steam účtem na kterým mám nahráno tisíce hodiny, když tam máte command na wallhack 🤡

Phane, tam jde o to, že si obcházel ban. Takže jestli chceš unban na svůj main, tak stejně si budeš muset ten unban zaplatit.

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Jenže unban už jsem měl dostat dřív když jsem si poprvé o něj zažádal, takže technicky jsem neobcházel nic.

Navíc na konci postu před 3 měsícema napsal Karn "chyba to neni kdyz se to pouziva k ucelu ke lteremu to bylo urceno a to je nikoliv na vlastni zvyhodneni, nybrz prohlednuti sama sebe. LOCK." tím pádem potvrdil že jsem používal /tp

Upraveno uživatelem phan.

Nevím co na tom nechápeš.

Používal si záměrně TP, aby si byl zvýhodněn před ostatními. Podle mě je v tomto případě jedno jestli máš WH nebo používáš chybu tímto způsobem, která je na serveru.

před 18 minutami, ҳ̸Ҳ̸ҳ PureSkill ҳ̸Ҳ̸ҳ napsal:

Nevím co na tom nechápeš.

Používal si záměrně TP, aby si byl zvýhodněn před ostatními. Podle mě je v tomto případě jedno jestli máš WH nebo používáš chybu tímto způsobem, která je na serveru.

????????? takže WH který musíš stáhnout má stejnou ban váhu jako command kterej tam někdo dal a neočekával že ho lidi použijou jinak? když s tím máte takový problém tak byste si měli napsat na to přímo TOS, kdyby tam bylo pravidlo přímo na to tak uznám mojí chybu a klidně vám lížu péra 

Ono ti nestačí pravidlo ?

• Je zákázáno využívat chyb hry nebo mapy!

To ti to tam máme napsat doslovně jak pro jednoruké opice, aby jsi to pochopil?

před 2 minutami, M A T Y napsal:

Ono ti nestačí pravidlo ?

• Je zákázáno využívat chyb hry nebo mapy!

To ti to tam máme napsat doslovně jak pro jednoruké opice, aby jsi to pochopil?

no ok dobře souhlasím. ale permu?

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.