Jump to content

žádost o admina - Alza (znovu :D)

❤Alza❤
 Share

Recommended Posts

Takže čau chlapci... určitě si mě pamatujete (alespoň někdo). před rokem a pul cca... jsem odešel kvuli nedostatku času ale jsme zpět... a jakože docela mě udivuje že admina tady potkám párkrát do týden a obvykle ty stejné... takže mé napadlo že bych s k vám zase přidal... takže jdeme na to....

• Momentálně mám 17 let
  • žádný ban jsem v životě neměl
  • na serverech mám dohromady tak 800 hodin
  • adminem nikde nejsem... to určitě víte
  • pravidla znám... a do ted pořád dodržuji
  • mikrofón mám a komunikuji... to také SNAD víte :D
  • takže primárně bych se chtěl stát adminem na AWP ale někdy zajdu na ostatní servers krom původního Funplay s lvls
  • Takže jmenuji se Jakub ale schovávám se pod nickem Alza... už dříve jsem byl adminem na vaších servers... a myslím že je načase to zase zkusit... nevím co bych vám tady měl psát. Asi tím největším důvodem proč se chci zase stát adminem je ta neaktivita ostatních adminů...
  • https://steamcommunity.com/profiles/76561198148961070/
  • Prime mám... už se blížím k 6k hours na této hře
  • umím anglicky a něco málo rusky

• Upvote 1

• [D]!a locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.