Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
❤Alza❤

žádost o admina - Alza (znovu :D)

Recommended Posts

Takže čau chlapci... určitě si mě pamatujete (alespoň někdo). před rokem a pul cca... jsem odešel kvuli nedostatku času ale jsme zpět... a jakože docela mě udivuje že admina tady potkám párkrát do týden a obvykle ty stejné... takže mé napadlo že bych s k vám zase přidal... takže jdeme na to....

• Momentálně mám 17 let
  • žádný ban jsem v životě neměl
  • na serverech mám dohromady tak 800 hodin
  • adminem nikde nejsem... to určitě víte
  • pravidla znám... a do ted pořád dodržuji
  • mikrofón mám a komunikuji... to také SNAD víte :D
  • takže primárně bych se chtěl stát adminem na AWP ale někdy zajdu na ostatní servers krom původního Funplay s lvls
  • Takže jmenuji se Jakub ale schovávám se pod nickem Alza... už dříve jsem byl adminem na vaších servers... a myslím že je načase to zase zkusit... nevím co bych vám tady měl psát. Asi tím největším důvodem proč se chci zase stát adminem je ta neaktivita ostatních adminů...
  • https://steamcommunity.com/profiles/76561198148961070/
  • Prime mám... už se blížím k 6k hours na této hře
  • umím anglicky a něco málo rusky

• Upvote 1

Aktivní, jako fakt moc.

Nekonfliktní. 

Již si tu dříve byl. 

Žádné problémy s tebou nebyli. 

Jak jsme pro

• ... 1
  • Downvote 1

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.