Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Nemesis_Alpin¯\_(ツ)_

žádost o admina na Jailbreak

Recommended Posts

Ahoj. Jmenuji se Tonda na steamu mam přezdívku Alpin.

Je mi 16 skoro 17. Narodil jsem se 28 září 2003. Rád hraji CS:GO a také rád hraju fotbal.

Dostal jsem 2 bany jeden za nechtěný freekill a druhý za neznalost pravidel, ale teď už jsem poučen a už se to nikdy nestane.

Na serveru mám nahráno min. 400 hodin. Každý den se to cca o 1-2 zvětší. Nikde jinde jsem admin nebyl ani se nikde stát nechci. S pravidly jsem už seznámen. Myslím že někteří lidé to klidně potvrdí. Mikrofón funkční mám a jsem tam bohužel znít jako 11 letý kluk a bohužel trošku tak i vypadám. Mám docela dost velké problémy s internetem tak se to skusím co nejrychleji spravit ať při simonování nemám problémy 🙂.

Chuť komunikovat mám a někdy když dá někdo freekill tak to oznámím a někdy ho i ponaučím.Umím Anglicky a také trochu Německy. Hodně často přemlouvám lidi na různé atrakce( módy)takže myslím že to my jde asi nejlépe😄 .

Baví mě hrozně simonovat či pomáhat simonovi při různých atrakcích či v něčem podobném. Také rád připomínám nějaké malé drobné věci. Chtěl bych se stát  JBM na zmiňovaném JB#1 a #2.

Chtěl bych se stát adminem, protože někdy tam vidím lidi kteří tu hru kazí a chtěl bych tomu zabraňovat. Na serveru mě baví hrát hned od začátku hraní CS:GO. S pravidlama mám už velké zkušenosti a snad to bude lepší než předtím. Myslím si že bych udržel klid na serveru a také spoustu zábavy a soutěživosti.

CS:GO prime účet mám.

Znalosti v programech mám docela velké. S adminama mám docela dobrý vztah. Takže toto by bylo asi vše.

( Někdy se u mě nějaká ta chyba najde)
Přeji příjemné a hezké dny v karanténě. Loučí se s váma

Alpin

Tak děkuji že jsis toto přečetl a také budu rád za jakýkoliv komentář či odpověd.

Odkaz na steam profil:

http://steamcommunity.com/id/ ALPINCZ /

Oprava: Teď když jsem to poslal tak jsem si všiml že mam blbý odkaz na steam profil tady je nový:https://steamcommunity.com/id/ALPINCZ/

Upraveno uživatelem Nemesis_Alpin¯\_(ツ)_

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.