Jump to content

žádost o admina na Jailbreak

Recommended Posts

• V.I.P.

Ahoj. Jmenuji se Tonda na steamu mam přezdívku Alpin.

Je mi 16 skoro 17. Narodil jsem se 28 září 2003. Rád hraji CS:GO a také rád hraju fotbal.

Dostal jsem 2 bany jeden za nechtěný freekill a druhý za neznalost pravidel, ale teď už jsem poučen a už se to nikdy nestane.

Na serveru mám nahráno min. 400 hodin. Každý den se to cca o 1-2 zvětší. Nikde jinde jsem admin nebyl ani se nikde stát nechci. S pravidly jsem už seznámen. Myslím že někteří lidé to klidně potvrdí. Mikrofón funkční mám a jsem tam bohužel znít jako 11 letý kluk a bohužel trošku tak i vypadám. Mám docela dost velké problémy s internetem tak se to skusím co nejrychleji spravit ať při simonování nemám problémy 🙂.

Chuť komunikovat mám a někdy když dá někdo freekill tak to oznámím a někdy ho i ponaučím.Umím Anglicky a také trochu Německy. Hodně často přemlouvám lidi na různé atrakce( módy)takže myslím že to my jde asi nejlépe😄 .

Baví mě hrozně simonovat či pomáhat simonovi při různých atrakcích či v něčem podobném. Také rád připomínám nějaké malé drobné věci. Chtěl bych se stát  JBM na zmiňovaném JB#1 a #2.

Chtěl bych se stát adminem, protože někdy tam vidím lidi kteří tu hru kazí a chtěl bych tomu zabraňovat. Na serveru mě baví hrát hned od začátku hraní CS:GO. S pravidlama mám už velké zkušenosti a snad to bude lepší než předtím. Myslím si že bych udržel klid na serveru a také spoustu zábavy a soutěživosti.

CS:GO prime účet mám.

Znalosti v programech mám docela velké. S adminama mám docela dobrý vztah. Takže toto by bylo asi vše.

( Někdy se u mě nějaká ta chyba najde)
Přeji příjemné a hezké dny v karanténě. Loučí se s váma

Alpin

Tak děkuji že jsis toto přečetl a také budu rád za jakýkoliv komentář či odpověd.

Odkaz na steam profil:

http://steamcommunity.com/id/ ALPINCZ /

Oprava: Teď když jsem to poslal tak jsem si všiml že mam blbý odkaz na steam profil tady je nový:https://steamcommunity.com/id/ALPINCZ/

Edited by Nemesis_Alpin¯\_(ツ)_

Nečum na !

Drunk Face GIF by Machine Gun Kelly

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.