Jump to content

OBNOVENÍ CS 1.6 FUNMOD SERVERU

Rate this topic

MrCaMp3R
 Share

Recommended Posts

• V.I.P.

Zdravím,

delší dobu hovoříme o opětovném obnovení FunModu na CS 1.6, takže ten, kdo by měl zájem, tak ať sem napíše. Čím více lidí napíše, tím bude větší pravděpodobnost, že se server obnoví.

Jednalo by se o podobný FunMod, jaký máme na CS:GO, tedy jaký byl na CS 1.6, úplně stejný. Hráči z 1.6 vědí 🙂

Menší ukázka: 

S pozdravem MrCaMp3R 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • ... 1
  • Upvote 3
  • Downvote 1

• Administrator
Před hodinou, Inkognito napsal:

No nevím CS 1.6 se už moc nehraje...

Souhlasím

• Haha 1
  • ... 1

Dejte mě bezehry.

funplay banner

Rastíkovo hlášky - 2018

• ,Budu pěstovat BitCoiny'
  • ,Mám zažalovanej účet'

c5a45f4f94f46870276f5e4200509ce6.png0ae11197025b909dd8f3d722e795f6d3.png

• 2 weeks later...
  • V.I.P.
V 14. 4. 2019 at 16:33, Dave.157 napsal:

Já chci starý FUN jako byl na 1.6 ❤️ , klidně i v CS:GO, Ale jsem pro obnovení serveru na 1.6, Bylo to prostě nejvíce TOP, nic jiného jsem nehrál jedině FUN ❤️❤️ 

Bylo by to top ale nikdo by to nehrál 🙂 1.6tka je mtvá

Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.