Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Dobrý den,

Chtěl bych požádat unban. 

Co jsem tak pochopil tak jsem dostal ban za afk ?  když jsem byl bud afk že jsem šel na 10 s pryč a zrovna začalo kolo nebo jsem něco psál na forum. 

Myslím si že za + - max 14 min afk dohromady by se ban dávat neměl a proto bych měl mít menší trest nebo zruśení trestu. Přeju hezký zbytek dne, Mejdex .

• ... 3

Ban jsem ti dal já, dostal jsi ho na hodinu. Ban jsem ti dal z toho důvodu, že jsem tě dnes už 4x kickoval za afk. Předchozí mapu jsi byl údajně afk asi 20 minut, pokud víš, že budeš afk delší dobu, tak odejdu ze serveru, nebo jdi do spectu. 
Ale tu na tě stejné mapě za afk už kicknul, a pak jsi se opět připojil a zase byl 2 kola afk. Když na ten server dojdeš, tak hraj nebo to odpoj...

Pokud si byl už kicknutej několikrát za to, že si byl AFK a furt si pak AFKoval tak není co řešit. Není zas na tak dlouho, aspoň pro příště budeš vědět, že se vyplatí jít do spectu a nebo se nejlépe odpojit:-).

• Děkuji 1
  • Upvote 3

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.