Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahoj, 

Napadlo mě že by se mohlo přidat že t (terorista) nemusí hledat ostatní vězně, pokud nechce samozřejmě. 

Potom mě napadlo že Sajmon by mohl protestovat a že by se vzdal sajmona někdo jiný a třeba kdyby se sem přidali /stats tak by to psalo kolikrat třeba protestoval, kolik má killu za ct a třeba kolik má za t času v rebelování.

Potom ohledně pp bych přidal že vězen může dát /oh (only headshot). 

To je asi vše co mě napadlo budu rád za každou reakci. Přeju dobrý zbytek dne, Mejdex.

• To se mi líbí 1

1) je to jen na Tčku, jestli bude hledat nebo ne

2) to mi přijde dost zbytečné, když něco potřebuje udělat tam to může leavnout a navíc by to bylo matoucí

3) ty staty mi přijdou dobré a nemám s němi problém

4) only headshot mi přijde taky dobrý a byl bych pro zavedení tohoto príkazu

• Upvote 1

1. LOL 

2. Nemyslím si ,že je to dobrý nápad, pokud si tejpek veme simona tak ho má mít do konce. 😄 

3. Staty by se šikly ...... tak ono už tam je udělaný že vidíš kolikrát měl vězeň PP

4.  Only headshot by bylo super 😄

• Upvote 1

Napadlo mě ještě pár věcí  

Přidat /ghost a to ne že by vám zobrazovalo to menu ale staly by jste se duchem kdyby jste omylem dali f.

Potom dát že pokud je člověk ve funplay skupině tak třeba každou 5 min by se mu v jailbreak dál 1 dolar .

Přidat pro vip že když je server plný tak to vyhodí někoho kdo nemá vip a vyšší rank a může se připojit. 

Přidat /report nebo /kick a to by dělalo že třeba kdyby ct dával mfk a dostal by více než 80% ze serveru /report, /kick tak by ho to vyhodilo z ct a měl by ct ban do té doby než by se někdo připojil z admin teamu. 

přidat /msg a to by dělalo že by mu to poslalo soukromou zpravu i kdyby byl jeden mrtví a jeden živí. 

Přidat že aby daný hráč dostal pp musí !SAJMON napsat /pp, protože mi přijde nefér když skáčeme tower jump a ten poslední cápek přežije protože to nikdo nedá a dostane tak ezz pp.

Upraveno uživatelem mejdex [Rebelové Cz ]

před 4 hodinami, V3sel napsal:

1) je to jen na Tčku, jestli bude hledat nebo ne

2) to mi přijde dost zbytečné, když něco potřebuje udělat tam to může leavnout a navíc by to bylo matoucí

3) ty staty mi přijdou dobré a nemám s němi problém

4) only headshot mi přijde taky dobrý a byl bych pro zavedení tohoto príkazu

to jak jsi napsal že je to na Tčku tak když ale Sajmon řekne najdi mi poslední rebelující tak to musí udělat.

• Jsem zmatený 1

před 5 hodinami, mejdex [Rebelové Cz ] napsal:

Přidat /ghost a to ne že by vám zobrazovalo to menu ale staly by jste se duchem kdyby jste omylem dali f.

Takže jakmile někdo zmáčkne F tak ho to zabije a hodí ho to jako ducha? To mi přijde zbytečné a taky nepraktický. Někdo zavadí o písmeno f a z ničeho nic umře. 

Citovat

Přidat pro vip že když je server plný tak to vyhodí někoho kdo nemá vip a vyšší rank a může se připojit. 

Spíše rezervaci posledního místa pro VIP, ne že nějakého hráče co je rád, že se tam dostal to vyhodí. Ale spíše, že se tam nepřipojí pokud má server slotů 16, tak se naplní na 15 a poslední místo pro VIP.

Citovat

Přidat /report nebo /kick a to by dělalo že třeba kdyby ct dával mfk a dostal by více než 80% ze serveru /report, /kick tak by ho to vyhodilo z ct a měl by ct ban do té doby než by se někdo připojil z admin teamu. 

Jestli se nepletu tak /report funguje, popřípadě nejrychlejší varianta je discord, kde tagneš server + nick hráče a problém.

image.thumb.png.c475ba044b7d59f8ad7cc52e6e24cd23.png

+ K tomu, že kdyby dostal CT např 80% hlasů ze serveru tak si myslím, že by to hráči mohli zneužívat, např. se proti někomu spiknout a bezdůvodně by dostal ban i kdyby nedával fk.

------------------------------------

Určitě /stats není vůbec špatný nápad. Díky ti za to, že sis našel chvilku času a sepsal zajímavé nápady k serveru. Určitě se některé budu snažit prosadit. 😉 

• Upvote 1

před 13 hodinami, binnderko napsal:

Takže jakmile někdo zmáčkne F tak ho to zabije a hodí ho to jako ducha? To mi přijde zbytečné a taky nepraktický. Někdo zavadí o písmeno f a z ničeho nic umře. 

Ne právě že by musel napsat /duch protože když umřeš a dáš f tak spectátíš lidi ale kdyby se přidala možnost /duch tak by se mohl zase stát /duch 

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.