Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahoj, chci tě poprosit aby jsi dočetl až do konce

Dobrý den, tady Ted, Tedus, Pan Tau atd. Takto zezačátku bych se chtěl omluvit samotnému funplayi jako komunitě za to co jsem tady zbůsobil, je mi to líto a omlouvám se všem adminům které jsem nějak kritizoval a Linxxovi za to jak jsem mu říkal v naší konverzaci, za mě admini, tak pro funplay děláte mnoho, jak tím že kvůli nějakému serveru si vezmete 10 hodin času týdně tak i tak že zvládáte s čistou hlavou vyřešit všechny situace nebo dotazy. Dále se chci omluvit za ten nápis co jsem měl na profilu, nechci to tady citovat ale kdo to viděl tak ví a neuvědomoval jsem si co tam vlastně píšu na konto Funplaye. Dále se chci omluvit té konverzaci na discordu za kterou jsem byl právem potrestán a chci se ještě omluvit za ty zbytečné témata na fóru, pokud to vidí nějaký vyšší tier tak bych ještě chtěl požádat aby jste smazali moji žádost o admina, ten zbytečný návrh, dále zbytečné nahlášení. Většina z vás si myslí: "wtf, myslíš si že nějakou omluvou se něco zpraví" já si myslím že tou omluvou alespon zjistíte že to co jsem způsobil nebylo nějak schválně a prostě jsem udělal chybu a rád bych docílil toho aby si hráči uvědomili že to že mi pořád nadáváte, plivete na mě, ponižujete mě atd. není cesta jak to ukončit, Funplay je za mě nejlepší česká komunita s dobrým A-Teamem A já na ní mám nahráno něco kolem 200 hodin (na csku mám 900 hodin) a je to věc kterou vždy zapnu když se nudím. Doufám že omluvu přijmete a nějak hodíte za hlavu co jsem řekl, udělal atd.

Přeji vám hodně stěstí a klidně se k tomu vyjádřete. nevadí mi to. každý si na to udělejte názor jaký chcete.   Z toho banu jsem se poučil a nechci dostat permu. děkuji všem kteří se nějak vyjádří.

-By Ted

Upraveno uživatelem Ted535cz
  • Upvote 3

Ahoj, 

Když jsem viděl jak se chováš na serveru a na webu, jak k hráčům, tak k adminům, tak jsem tomu nevěřil jak někdo může být tak arogantní, a sám jsem se divil, že máš tu možnost tu ještě hrát. 
Sám si dnes viděl na serveru co tyhle věci mají za následky, jak se k tobě hráči chovali a všichni šli proti tobě.  

Jsem rád, že sis snad uvědomil a všechny reakce, adminů a hráčů, ti otevřeli oči v tom, že nikdo nemá rád takové chování, které si do teď předváděl. 
Doufám, že za nějakou dobu, jestli všichni budou s tebou OK, se nezačneš chovat tak, jak do teď.

Přeju ti ať se ti daří do budoucna a doufám, že sis vše opravdu uvědomil, protože se může stát že si tu opravdu již nezahraješ. 😉

• TOP 2
  • Upvote 3

Odpouštět je božské,chybovat lidské,ale já nejsem bůh.[Hláška z pošty pro tebe :D]

Omlouvám se ale tobě,již nelze prominout,kdyby jsi se choval jak máš,nerozvracel komunitu a nenahlašoval každou blbost co někdo udělá[Hráči,Akademici,Adminy] není na tebe celý Funplay naštvaný.

Hezké Dny v Karanténě

Paul Von Hindenburg

PS:Nechovej se jako s prominutím debil,buď v pohodě a všichni ti odpustí.[Možná i já <3]

Upraveno uživatelem Paul Hindenburg

děkuji za upřímný názor Paule

děkuji všem kteří mi umožnili hrát na tomto serveru o 2 mesíce déle, díkec:D

• Upvote 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.