Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
fokumiii

Žádost o Admina na servery JailBreak od Martina Stránského

Recommended Posts

Dobrý den, Ahoj, jmenuji se Martin Stránský a chtěl bych podat žádost o Admina na  servery  JailBreak. (Na serveru vystupují pod přezdívkou fokume)

A teď se vrhneme na podmínky.

(žádost psána  22.dubna 2020)

Je mi 16 let narodil jsem se 20. června v roce 2003 a za pár měsíců mi bude 17 let.

Bohužel jsem dostal jeden BAN, a to z důvodu že jsem omylem hodil zbraň Teroristovi,když jsem byl v CT. Byl jsem ponaučen a jsem si jist že se to už nestane.

Na serverech JB mam určitě nahráno víc než 80 hodin dovolil bych si říct že to dosahuje až k 400 hodinám ale většinu hodin jsem měl na svém bývalém účtu který mi byl bohužel odcizen a nemam to jak doložit tak budeme počítat jenom s 103 hodinami které mám na svém aktuálním účtu. Na serverech jsem hodně aktivní a každým dnem se to minimálně o 1 hodinu zvedá.

Nejsem nikde ADMIN a ani se nechystám jinde stát.

Jsem s pravidly a příkazy a plně seznámen. A určitě to hráči a ADMINI co mě znají tak vědí. Mam i vlastní návrhy co by se do pravidel mohlo přidat. 

Mikrofon mám a hrozně rad komunikuji s hráči a docela nerad se hádám ale kuli tomu ,že nějací hráči neznají nebo neumí pravidla JB se hádám často a chtěl bych to omezit tím ,že budu admin. 

Chtěl bych se stát ADMINEM na již zmíněném serveru JailBreak.

Myslím že bych měl doplnit váš Ateam protože na serveru hraji dlouho tak mám hodně zkušeností znám se tam se všemi hráči kteří aktivně docházejí na JB. Mám do cela dost rozšířenou slovní zásobu jelikož si docela často čtu. Jsem kamarádsky ale umím se i docela rychle vytočit (to je spíš mínus) .Mám podle mě talent na přemlouvaní a přesvědčovaní lidí, řekl bych že mam i talent na to že když něco nevím tak se s toho dokážu docela rychle vymluvit a je toho určitě víc. 
Můj steam profil: STEAM_1:1:522332148

odkaz: http://steamcommunity.com/id/ 

fokumiii

/
CS:GO prime účet z důvodů karantény nemam ale jak mile budu mít možnost tak si ho koupím. I přes to že prime účet nemám řekl bych že se pro dané místo hodím.

Omlouvám se za všechnu špatnou gramatiku předem, kdyby jste něco nepochopili jsem k službám.

Děkuji za všechnu názory předem. Těšilo mě a přeji pěkný den.

EDIT: Dnešního dne (15.května) jsem již získal PRIME účet na CS:GO.

Všiml jsem si že odkaz na můj profil nefunguje tak tady je ještě jednou https://steamcommunity.com/id/fokumii

Upraveno uživatelem Martin Stransky

Ahoj Marťo

Rovnou začnu tvojí žádostí, která se mi velmi líbí, ale předpokládám, že si ji musel psát snad v letadle a ještě k tomu na mobilu. 🤣

Ten prime účet by měl být samozřejmostí a bylo by mnohem lepší aby jsi ho na účtě měl.

Nebudu tady vypisovat další věci (a to bych jich sem mohl napsat celou hromadu) a rovnou ti napíšu, že ti dávám ANO a za zkoušku by to rozhodně stálo.

Přeji příjemný den.

• Děkuji 1

Takže za mě:

-hodiny máš nahrané

-dost komunikativní

-pravidla ovládaš poměrně dobře

-věk

-prime účet (to je ale snadné vyřešit)

Za mě celkově ANO!

• Děkuji 1

Čuuus 😄. Za mě ANO. Pravidla ovládáš, chováš se slušně, jseš normální člověk, na serveru jseš hodně aktivní. Mínus je věk, ale tak to je teoreticky v pohodě jestliže ti bude za pár měsíců 17 😄 . Prime účet: No, věřím že se to dá vyřešit a že ho budeš mít 😄. Takže za mě jednoznačně ano 😄.

• Děkuji 1

Ahoj,

+ Aktivita dobrá  (vidím tě dost často i na ostatních serverech)

+ Jak jsem již viděl tak pravidla ovládáš

+ Chováš se slušně

- Věk, ale vidím, že brzy ti bude 17 takže to není až takové mínus

Za mě ANO.

• Děkuji 1

Kontaktuj mě na discordu, uděláme zkoušku.

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Přijatý na zkoušku jako Akademik.

@binnderko Lock puso. Dík

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.