Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

• V.I.P.
před 2 hodinami, Sad_NiktEndo❤ napsal:

Zdravím, chtěl bych se zeptat od kdy je mute za to, že člověk tvrdí, že někdo nedostal fk. Konkrétněji Gamer zaútočil na simona, CTčko ho zabilo. Gamer killnul CTčko s tím, že to byl fk, já jsem mu do chatu  napsal, že zaůtočil na simona a neměl puštěnou klávesnici a myš. On se na mě ohradil s tím, že se simona ani nedotkl a simon umřel dříve, než ho někdo zabil. Poprosil bych o vysvětlení za co jsem dostal mute na 4h. 😁 Nedělá mi problém si to odehrát, pouze mě zaráží z jakého důvodu bylo nutné mě mutnout.

Zdravím tě. Zjišťoval jsem co se dalo a zde máš teda konečnou odpověď:
Sám si mi napsal, že si ,,měl pocit" což není 100% na to, aby si někoho zabil. Když ti je taková věc od administrátora vysvětlována, je lepší ustoupit. Věřím tomu, že člen teamu by ti asi jen tak neříkal, že si mu dal FK jen z toho důvodu, aby zneužíval svého postavení k tomu, aby dostal volný den. Což je věc první.
Ohledně tvého obdrženého MUTE na 4H:  Dostal by si zřejmě mute jen na 1 hodinu, kdyby to byl tvůj první prohřešek. Co si budem... Oba víme, že nejsi Niku svatý, a že ti ty nadávky občas i ujedou víc, než by jsi sám chtěl. To bohužel není omluva pro nadávání. Tedy z tohoto důvodu si dostal mute na 4 hodiny, jelikož je to opakovaně. Doufám, že ti bylo na vše srozumitelně odpovězeno. Příště spíše poprosím tohle napsat do stížnosti na administrátora, než sem do situací.

Přeji hezký den

//F4llenAngel

• Upvote 3

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.