Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Pokud na serveru jailbreak, nastane situace se kterou si nebudete vědět rady, napište ji sem a my vám ji bod po bodu vysvětlíme.

• To se mi líbí 1
  • Děkuji 3
  • Upvote 6

Niekto mi povedal ze za toto je ban som Simon a poviem pustite klávesnicu a potom po otvorení cieľ na čiaru co není príkaz lebo tam není sloveso takže mali mat pustenu klávesnicu keď niekto vybehne tak ma kill zevraj je za toto ban 

• To se mi líbí 1
  • Upvote 2

před 1 minutou, Samuel Majerik napsal:

Niekto mi povedal ze za toto je ban som Simon a poviem pustite klávesnicu a potom po otvorení cieľ na čiaru co není príkaz lebo tam není sloveso takže mali mat pustenu klávesnicu keď niekto vybehne tak ma kill zevraj je za toto ban 

Ano kill mají dostat ale Simon na tohle nachytávat nesmí.

• To se mi líbí 2
  • Děkuji 1
  • Upvote 1

banner.png

Rastíkovo hlášky - 2018 ?

• ,Budu pěstovat BitCoiny'
  • ,Mám zažalovanej účet'

V 22. 5. 2019 at 19:37, ProPlajer napsal:

Poradíte mi kdy budou nové pravidla na JB🤣🤣

Pravidla budou jakmile se dokončí celkové práce na webu a serverech, ale pokusíme se je do prázdnin veřejnit.

• To se mi líbí 2
  • Děkuji 1
  • Upvote 2

před 15 hodinami, Karn napsal:

Pravidla budou jakmile se dokončí celkové práce na webu a serverech, ale pokusíme se je do prázdnin veřejnit.

DÍKY 🙂

• To se mi líbí 1
  • Upvote 2

před 11 hodinami, Samuel Majerik napsal:

Poradíte mi prosím keď poviem kdo chce mik tak skočte tak musia alebo nemusia skočiť lebo je tam sloveso 

Podle pravidel je to diskutabilní, ale skočit musí jen ti kteří chtějí mikrofon. Tento příkaz se již dá brát jako slovíčkaření a mohu za něj trestat. 

• To se mi líbí 1
  • Děkuji 1
  • Upvote 2

Poradite mi prosím keď máme zakázané stáť a mame mat pustenu klávesnicu a Simon nám dá prvú reakciu na skok a keď skočíme či si mame čupnut alebo nemusíme lebo je to reakcia... 

• To se mi líbí 1
  • Upvote 1

V 8. 7. 2019 at 12:55, Samuel Majerik napsal:

Poradite mi prosím keď máme zakázané stáť a mame mat pustenu klávesnicu a Simon nám dá prvú reakciu na skok a keď skočíme či si mame čupnut alebo nemusíme lebo je to reakcia... 

Reakce není příkaz, tudíž po reakci máte mít stále puštěnou klávesnici. 

• To se mi líbí 1
  • Upvote 2

Áno Karn reakcia není príkaz 

V 9. 7. 2019 at 15:46, Karn napsal:

Reakce není příkaz, tudíž po reakci máte mít stále puštěnou klávesnici. 

Áno Karn reakcia není príkaz ale keď skočíme porusime ten príkaz takže by sme si mali cupnut nie? Lebo keď skočíme porusime ten príkaz pustite klávesnicu 

• To se mi líbí 1
  • Děkuji 1

před 16 minutami, Samuel Majerik napsal:

Áno Karn reakcia není príkaz 

Áno Karn reakcia není príkaz ale keď skočíme porusime ten príkaz takže by sme si mali cupnut nie? Lebo keď skočíme porusime ten príkaz pustite klávesnicu 

Reakce je nad prikazem tudiz na moment zrusi prikaz a pak ho mate nadale plnit.Prosim nehledejte v tom nic sloziteho.

• To se mi líbí 1
  • Děkuji 1
  • Upvote 1

před 20 minutami, Karn napsal:

Reakce je nad prikazem tudiz na moment zrusi prikaz a pak ho mate nadale plnit.Prosim nehledejte v tom nic sloziteho.

Aha okej ďakujem takže máme mať ďalej pustenu klávesnicu 

• To se mi líbí 1
  • Upvote 1

Ahoj chtel bych si nechat poradit s jednou trochu spekulovanou veci simon rekne bezte na čaru a nasledne rekne doplnujte blize k memu bodu tak maji zustat na care nebo maji jit co nejblize k tomu bodu ale ne na čaře aby konečne bylo jasno tak se chci zeptat diky za odpoved

před 4 hodinami, V3sel napsal:

Ahoj chtel bych si nechat poradit s jednou trochu spekulovanou veci simon rekne bezte na čaru a nasledne rekne doplnujte blize k memu bodu tak maji zustat na care nebo maji jit co nejblize k tomu bodu ale ne na čaře aby konečne bylo jasno tak se chci zeptat diky za odpoved

Máš stáť na čiare, čo najblišie k bodu.

před 6 hodinami, V3sel napsal:

Je prostě rozdíl mezí 'doplnujte' a 'bezte'

Když rekne doplnujte tím Simon nestanový nový 'Místo určené Simonem' ale stále plati to stejné.

banner.png

Rastíkovo hlášky - 2018 ?

• ,Budu pěstovat BitCoiny'
  • ,Mám zažalovanej účet'

Ahoj .... chtěl bych se zeptat ohledně situace...

Jestliže je herní mod a CT si vlezou například do Deathrunu ale pouze vlezou a nebudou si "hrát" s atrakcí je to porušování pravidel ? 

Sice nejsem zadnej admin, ale za me je tam to pravidlo proto, aby si napřiklad vězni nehráli a nezdržovali tim hru navic ukolem Tček je u většiny módů zabít CTčka a ne si hrát na mapě s atrakcemi a pro CT to platí třeba v připadu aby těmi atrakcemi nemohli zabijet vězně napřiklad jak máš na mapě Dojo tower climb tak tam máš dole to sklo. A CT si můžou jít kam chcou pokud to nebude bugovaní mapy a tim kaženi hry nebo pokud nebudou stat před celami takže asi takhle je to za mě. A navic aji ty jsi tam napsal, že si do ní jen vlezou a nebudou si s ní hrát :-}

před 7 hodinami, V3sel napsal:

Sice nejsem zadnej admin, ale za me je tam to pravidlo proto, aby si napřiklad vězni nehráli a nezdržovali tim hru navic ukolem Tček je u většiny módů zabít CTčka a ne si hrát na mapě s atrakcemi a pro CT to platí třeba v připadu aby těmi atrakcemi nemohli zabijet vězně napřiklad jak máš na mapě Dojo tower climb tak tam máš dole to sklo. A CT si můžou jít kam chcou pokud to nebude bugovaní mapy a tim kaženi hry nebo pokud nebudou stat před celami takže asi takhle je to za mě. A navic aji ty jsi tam napsal, že si do ní jen vlezou a nebudou si s ní hrát :-}

No jasný jenže čistě teoreticky si s tou atrakcí hrajou když jsou v ní .... a ještě k tomu když tam kempí... a není jak se k nim jinak dostat.

Jelikož když budou třeba na surfu ... tak si s tou atrakcí hrají jelikož účel tý atrakce je jezdit po ní a když ty CTčka chodí po té špičce surfu tak by se to dalo brát jako hraní si s atrakcemi... a to samé s deathrunem atd.

A nevím zda je to hraní si s atrakcemi nebo není. 

Protože jestli se to pravidlo vztahuje pouze na tlačítka atrakcí tak bych to neřešil a bylo by to něco jinýho.

Upraveno uživatelem Linxx04

Jasny no hele zase když je Tčka nomalně mohou zabít ty CTčka tak chill, ale zase když se schovávaj na konci surfu a nezkušení hráči asi nemaji moc velkou šanci se k nim dostat na to je ještě zabít tak to by se určitě nemělo dělat, přece jenom třeba přestřelka je o tom aby se mezi sebou hráči v T a CT zabíjeli a né o tom aby se schovávali jako při módu schovka za mě je to asi vše 

před 10 hodinami, V3sel napsal:

Jasny no hele zase když je Tčka nomalně mohou zabít ty CTčka tak chill, ale zase když se schovávaj na konci surfu a nezkušení hráči asi nemaji moc velkou šanci se k nim dostat na to je ještě zabít tak to by se určitě nemělo dělat, přece jenom třeba přestřelka je o tom aby se mezi sebou hráči v T a CT zabíjeli a né o tom aby se schovávali jako při módu schovka za mě je to asi vše 

Jop přesně tak jsem to myslel 😂

Ahoj mám dotaz ... může Simon zakázat se hýbat ?

.....čistě teoreticky by mohl nebo ne ? 

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.