Jump to content

Žádost o admina

Skill3r
 Share

Recommended Posts

1. Mám 15 zachvílu 16 

2. Nemám žiadny ban 

3. Na serveru by som mal mať dosť hodín (asi

4. Niesom nikde inde adminom

5. Pravidlá viem skoro naspamäť xD

6. Mám funkční mikrofon komunikuju rád

7. USP

8. Chcel by som sa stať adminom preto lebo mám funplay rád a hackeri či bugeri sú pre mňa príťažov a málo krát vidím admina na USP veľa krát som tam stretol hackerov ktorý si zaslúžili ban ale aj tak ho nedostali lebo A-Team bol v škole alebo v robote a kontakt na discorde moc nepomohol a som aktívny od 11:00 do 21:00 keď mám školu tak od 17:00 do 19:00

9. https://steamcommunity.com/profiles/76561198422290747/

10. Prime mám

11. Viem anglicky, česky, slovensky, a trochu nemecky  ale fakt len trochu

12. Vo Valve Hammer editore viem pracovať a módovať moc neviem a v blenderi som trošku mimo ale viem spraviť základné veci

• Upvote 2

1 minute ago, MrCaMp3R said:

Ahoj Skill3re,

ta žádost, si musíš přiznat, nevypadá moc dobře. Je taková, odfláknutá..

věk máš v pohodě, aktivitu nevím, když si jí nenapsal..

Za mě NE

XD nic ve zlim ale aktivitu jsem napsal

Čauko Skill3r,

-ta žádost vypadá otřesně, vypadá to jak kdybys to úplně odflákl a vůbec ti na tom nezáleželo.

- ani nevíš kolik máš nahráno hodin na serveru

+věk

za mě máš NE!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.