Jump to content

Žádost o admina na JB server

Recommended Posts

• V.I.P.

Hele tak jo ta žádost už je mnohem lepší

Věk cajk

Hodiny cajk

Jazyky cajk (na jb ti stačí čeština, slovenština a trošku základy AJ)

Komunikace snad cajk

Bany cajk 

No takže asi bych ti nedal úplně 100% ANO, ale za ten pokus by to možná stálo navíc teďka bude asi celkem málo adminů na JB.

Závěr: za mne máš takové malé ANO pro přijetí na zkoušku.

Přeji příjemný den.

Edited by V3sel
Úprava žádosti

• Administrator
před 2 hodinami, ❤proballer❤ napsal:

Chtěl bych tohohle člověka jako  Admina

DŮVOD?

Umí pravidla je slušný je hodně aktivní, a hodně komunikuje.

Budu rád když ho příjmete.

Důvod vyjadřování k žádosti máš jaký ?

• Administrator
před 2 hodinami, ❤youngballer❤ napsal:

Odpoví mi ještě někdo z adminů:)? Budu rád za upřímný názor.

Nevidím důvod proč se vyjadřovat k Tvé žádosti, když nevím jak simonuješ a na serveru jsem tě včera zaregistroval prvně. Já si před více než rokem čekal na konečný verdikt měsíc. Takže tvé naléhání nic neurychlí! Tím spíše ti dá admin konečné ne!

před 1 minutou, M A T Y napsal:

Nevidím důvod proč se vyjadřovat k Tvé žádosti, když nevím jak simonuješ a na serveru jsem tě včera zaregistroval prvně. Já si před více než rokem čekal na konečný verdikt měsíc. Takže tvé naléhání nic neurychlí! Tím spíše ti dá admin konečné ne!

Dobře, díky za odpověď, ale na serveru jsi mě musel vidět víckrát než jednou. Až se spustí servery, jdu do CT. Pěkný den.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

About us

One of the leading Czechoslovak portals focusing on popular online games and the operation of community servers. We have over 10 years of development behind us and together with the ever-growing community we are always eagerly awaiting what adventure the next day will bring.

FUNPLAY.pro

FUNPLAY Store

Our team works hard to bring you unique and fun content. By purchasing credits, premium items, and other items, it motivates and encourages us to create more and better content.

Visit the Store

Partners

Bee Games. nonsteam.cz fakaheda.eu killzone.gg
Home
Search
Existing user? Sign In
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.