Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych nahlásit adminy twistu kingpina a Linxxe. Omlouvám se že vám nepošlu steam ID ale snad je máte v kontaktu ostatní admini. Stalo se to 13:52 8.4. 2020 kdy se tyto admini dopustili zneužívání administrátorských práv. tady poslíélám screen a důkáz že v dobu na serveru byli, můžu vám dokázat že ty screeny jsou z té doby taky. děkuji 

https://imgur.com/dO0YDuP        https://imgur.com/05zGIJl děkuji

• Haha 7
  • ... 2

Já si myslím že si to moc nazval přehnaně "zneužívání práv". Docela jsme se bavili a nikdo si na to nestěžoval. 😄 Aspoň na chvilku to bylo něco jinýho 😄  Nesmíš hned brát vše vážně. 

• Upvote 4

Omlouvám se že zde přidávám svůj bezvýznamný komentář,ALE myslím si že @Ted535czje akorát hajzlík co ničí komunitu Funplaye.

Pouze psali že je to sranda,no jestli to jako srandu nebereš tak nechoď na jb.

Chováš se jak krysa,která musí donášet co se kde šustne.

Adminy na Funplay jsou více než výborní,sice jsou někdy naštvaný ale jsou to jen lidi.

Přeji příjemné dny v Karanténě

Paul Von Hindeenburg 🙂

Upraveno uživatelem Paul Hindenburg
  • Upvote 5

V 8. 4. 2020 at 15:02, V3sel napsal:

Heeej a co ja me tam nezminis?

• Jsem zmatený 1

Jejda to som zrovna nechcel nevšímajte si to prosím. @Ted_xdddddkedže týto úžastný admini narozdiel od teba na tých serveroch niečo robia tak by si mohol byť tej lásky prestať lebo podľa mna ani ty by si nechcel aby sa všetci dozvedeli čo vystrájaš na JB serveroch a ver bolo by za to niečo viac ako LEN výsmech ! 

• TOP 1
  • Děkuji 1

dejte tomu už lock aby někdo kdo má zkurvený život si nehonil ego nad někom kdo ho má ještě zkurvenější

Lool to si děláš srandu ne ? Doopravdy? Chtěl si po mě abych mu dal ban za to, že na serveru jsme byli 3 nebo 4 a Alpin si dělal srandu .... Fakt tyjo mohl by si někdy taky něco pochipit a neztěžovat si furt 🙂 Bože jestli se semnou chceš zase hádat kvůli nesmyslům tak šup do toho ať celej A-Team ví co si zač. A to že si mi nádherně nadával a pak ses z toho vymlouval to radši řešit nebudu. 😄

před 1 minutou, Bajaja69 napsal:

.......................................................

fakt nevím kdy jsem se vymlouval a to že nás na serveru byli 4 nic neřeší, pořád dělal pí*oviny a měl by dostat ban

před 14 hodinami, Linxx04 napsal:

Co s nimy ?

Nemají právo se vyjádřit ? Nebo co ?

btw. ano nemají právo. Pokud ano tak mi dejte z profilu ty -body za to že jsem se vyjádřil v této sekci předsněji stížnosti a nikoho jsem tam neurážel a ani jsem to nenaznačoval, díky

V 8. 4. 2020 at 23:38, Paul Hindenburg napsal:

Omlouvám se že zde přidávám svůj bezvýznamný komentář,ALE myslím si že @Ted535czje akorát hajzlík co ničí komunitu Funplaye.

Pouze psali že je to sranda,no jestli to jako srandu nebereš tak nechoď na jb.

Chováš se jak krysa,která musí donášet co se kde šustne.

Adminy na Funplay jsou více než výborní,sice jsou někdy naštvaný ale jsou to jen lidi.

Přeji příjemné dny v Karanténě

Paul Von Hindeenburg 🙂

kdy pořád donáším že se něco šustne, kdyby jsem to dělal tak si 80% lidí má perma mute a silent a někteří už ani nemají admina

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.