Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet
Ted535cz

Pro Adminy

Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych navrhnout aby všechny banu se drželi podle nějakého systému, mute taky

Např. spam na 1 hodinu mute. Otravování ve voicu třeba 2 hodiny atd. a ne že za zpěv do voicu dostanu na 48 hodin silent a tejpek co mi nadává před adminem tak admini vesele nadávají taky

• Haha 1

Kamarade tak na tohle uz nemam nervy jsme jen lidi a věř mi, že nás dokažete občas tak vytočit, že bych dával permy jen za to, že na mě někdo jen promluví.

A to že ti dal admin silent na 48 hodin tak uznavam, že to trochu přehnal, ale jak už jsem psal jsme jen lidi a občas nám z vás buchnou nervy.

A navíc když by byly muty, bany, atd. jen na tak krátkou dobu tak by se nikdo neponaucil a az by mu skoncil tak by to delal znova, takhle se nad sebou alespon zamyslite a třeba to uz delat nebudete.

Přeji příjemný zbytek dne a rozhodně nesouhlasím s tvým návrhem.

• Upvote 2

Je jen na adminovi jaký ty dostaneš trest  

Vůbec by žádné bany a muty nemuseli být,kdyby jste se vy uměli chovat, provokujete,nadáváte a když dostanete upozornění tak na nás ještě začnete nadávat jaký jsme čůrá**,koko** a podobně a aby toho nebylo ještě málo tak si ještě jdete stěžovat,že máte mute za nic.

Kravina, zbytečný návrh.

• Upvote 5

Nevidím nějak podpořit tvůj rádoby návrh. 
Ty do té školy potřebuješ už fakt hodně, páč vymýšlíš kokotin* a sereš do věcí, do kterých ti nic není. Běž raději mamince pomoct umýt nádobí nebo třeba vysát. Mamce uděláš radost a pomůžeš jí a tobě to prospěje.

• Haha 1
  • Upvote 3

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.