Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Dobrý den,

Chtěl bych požádat o unban který jsem dostal neprávem.Dostal jsem ban za strafe nebo něco takového od anticheatu a to jsem stál na místě a spamoval kolečko(jump) jestli funguje protože mi blblo. Na tomto awp serveru se mi hraje dobře a baví mě to a proto mě ten ban mrzí a chtěl bych dostat unban co nejdříve. Můj steam profil:https://steamcommunity.com/profiles/76561198419384444/  mám 550hodin a jsem Mg2 (nemám důvod cheatovat na tomto účtu) 

Byl bych rád kdybych už dostal odpověd.

Upraveno uživatelem steafn

Už bych rád dostal odpověd alespon něco jako ano dostal jste unban nebo ne máte ban a konec. Mám tam nahráno asi 15hodin fakt nwm kolik.

Ale nedostat odpověd asi po 3 tydnech to mě fakt mrzí a šve když jsem dostal ban za něco co ani nevim co je. (vím co je strafe ale nechápu proč ten ban)

Upraveno uživatelem steafn

Pokud sis zajisté všiml, tak celé fórum je  do příchodu majitele pozastavené!

Připojte se ke konverzaci

Můžete nyní zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet přihlaste se nyní pro odeslání příspěvku s vaším účtem.

Návštěvník
Odpovězte na toto téma...

×   Vloženo jako formátovaný text.   Vložit jako prostý text

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen s náhledem..   Zobrazit jako prostý odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.