Přejít na obsah
  • Hledat v
    • Více možností...
    Najít výsledky, které obsahují...
    Najít výsledky v...
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Ahojte dostal som free perma ban od admina menom: Vesel    Ked som ho naštval že ma chcel íst uboxovat na JB2 cez HVD a ja som si kúpil armor a zabil som ho potom som dostal odneho perma ban lebo sa naštval ktomu ma urážal čo neni od admina normálne 

Môj účet: https://steamcommunity.com/profiles/76561199031565507/ 

• Downvote 4

Kamarade trosku si to pletes to nebylo za to to bylo to nejmensi a nejmin zavazny co si mi kdy udelal 

Dal jsem ti permu za to ze jsi me neustale urazel,delal bordel na jb, obchazel ban a vsichni co znam tak na tebe nadavaji a tak dal 

• To se mi líbí 1
  • Upvote 1

před 1 minutou, V3sel napsal:

Kamarade trosku si to pletes to nebylo za to to bylo to nejmensi a nejmin zavazny co si mi kdy udelal 

Dal jsem ti permu za to ze jsi me neustale urazel,delal bordel na jb, obchazel ban a vsichni co znam tak na tebe nadavaji a tak dal 

K tomu ešte aj bugoval neustale mapu... robil bordel .... ten ban si proste už zaslužil.

• To se mi líbí 2
  • Děkuji 1
  • Upvote 1

Pošli mi dôkaz ako som obchádzal BAN . Po pravde mi to je jedno čo si a kto si o mne myslia na JB som nikdy nedal MFK naschval ! a začal som ta urážat až vtedy ked si začal ty.

A len tak pre pobavenie nezabudni na to ako si na gamera nadával aj s minulímy adminami a ako sa ludom vyhrážaš banom/mutom na JB 🙂 prajem pekný večer 🙂 

• Downvote 2

Vis v cem je problem ze jsem na nej nadaval za to ze nic nedela a ze je to lenoch coz byla pravda tedka tu neni aktivni coz je neco uplne jineho a navic sem na neho nadaval aji na discordu a tam sinto muze i on sam dohledat 

• Upvote 1

Djlelko , myslím že tady nikdo nebude tahat s tebou za stejný provaz , děláš tu bordel sám potvrdím že si nadával Veselovi a že si  obcházel ban , cituji "Je mi jedno či dostanu ban přepnu si účet a jdu hrát dal" ... Djelko co si budem nikdo tě tu nemá rád klidně si hraj an 1# ale na 2# nehraj už nikdy ....Tu permu sis zasloužil a jsem pro to aby si nedostal Unban ❤️

• Děkuji 2
  • Upvote 2

Ja za to nemôžem že si tu niekto upravuje podla seba pravidlá "vesel" všetci idú proti mne stále to som stále videl ban nepotrebujem obchádzat tak pošlite demo ako som obchádzal ja si tú permu vykúpim kludne 🙂 nepotrebujem to obchádzat ako Filiw no proti nemu už nemám nič no jediný dobrý a velmi aktívny admin na JB je kingpin a potom akademikovia iný by sa mohly zamisliet nad sebov a prečítat si pravidlá lebo si ich upravujú podla seba Funplay serveri mám rád no mám aj ine hry a sú aj ine portály ale ten ban si vykúpim na isto 🙂 takže sa teš vesel  aj lakatoš pozdravujem 🙂 mucq

• Haha 2
  • Downvote 1

Souhlasím s veslem djelko dělal kraviny na serveru a nehraj ani na JB1 tam zas hraju já a nechci abys mi tam kazil hru jako na 2. díky čau 🙂

• Děkuji 1
  • Upvote 1

Okej tak se vykup uz se na to tesim, ale jestli me budes i nadale srat dostanes dalsi preji prijemny zbytek dne ❤❤

• Děkuji 1
  • Haha 2

To je sad djelko a proč si hrál na PinKingovi a ne na DJELKO  ... Hmmm 🧐 ... Pokud je to ten samej učet tak nic neříkam ale myslím si žo spíš je pravda no nic ... nemám slov vykup se a udělej další bordel ... To ti jde ... Ty jseš takovej ... no nic nebudu nadávat .... Vyplať se a uvidíme se zas tak zdar 🙂

• Haha 1
  • Upvote 1

Na serveru jsem byl, stížnosti na tebe bohužel slyším neustále. Jediná možnost si unban koupit. Teď máš aspoň čas se rozmyslet, jak se nadále budeš chovat k adminům či hráčům, než Gamer dorazí.

Tímto bych to asi ukončil.

Zduř.

Upraveno uživatelem ҳ̸Ҳ̸ҳ PureSkill ҳ̸Ҳ̸ҳ
  • Děkuji 2

Na Funplay snad už není jediného člověka který by tě měl rád,jsi nepříjemný zlý a furt spamuješ mikrofon.

Vesel nadává jen tehdy když ho někdo pořádně rozčílí.

Tudíž Tvůj Ban byl právem,kdybych mohl dal bych ti IP Ban a už nikdy nepustil na Funplay za tvé drzé a hnusné chování vůči adminům,Hráčům a vlastně všem které Potkáš.

Omlouvám se že sem odepisuji 

Paul Von Hindenburg

Krásný Večer

Upraveno uživatelem Paul Hindenburg
  • Děkuji 1

Djelko, znám tě už poměrně dlouhou dobu a vím jaký si. Myslím si, že ban si obdržel spravedlivě. Nechapu jak mužeš neustále naražet na adminy a ještě k tomu obchazet ban. Kup si unban od Gamera až bude zpátky a zatím si zamysli nad svým chováním. Toť vše.

• Děkuji 1

Ja sa k tomu už nebudem vyjadrovať ja si to odkúpim hneď ako bude môcť gamer ospravedlňujem sa adminom ale len niektorím mám svoj názor na každého no Paul a Strips keď to tak už píšete tak sa aj vy zamyslite čo na tých serveroch robíte keď tam není admin 😉 a hlave ten spam . Uzavreté poprosím už neodpisovať dobrý večer prajem 😉

Djelko, ty buď rád, že už permu nemáš z dřívější doby ode mě. Tvoje chování na serveru bylo vždy otřesné. Sice né na hranici s permabanem, ale tomu, že jsi obcházel i věřím. Jelikož jsi mi i několikrát sám psal, že prostě přepneš na druhej účet a čus. Nejlepší je, že furt brečíš adminům, že je na serveru bordel, ale největší bordel tam děláš ty. Přitom ani ty pravidla neznáš.

• To se mi líbí 1
  • Děkuji 1

Do té doby, než přišel zákon na server, byl všude nepořádek, NoRespect a bordel. Pak přišel zákon, porotce i kat.

Jeho jméno je F4llenAngel. Jakmile se nachází na JB, většina lidí odchází od CT a na serveru nastane klid

Poprosím nějaký důkaz jak spamuji ? :).Nejsem jako ty že obcházím bany,mute a různé další věci.Kdybych byl na místě Gamera Dal Bych ti IP Ban aby ses na Servery Funplay už nikdy nepodíval.

Divím se že zde ještě hraješ když máš hroznou pověst a nikdo tě nemá Rád.

Evoluci Zdar

Paul Von Hindenburg

před 13 hodinami, djelko30 napsal:

Ja sa k tomu už nebudem vyjadrovať ja si to odkúpim hneď ako bude môcť gamer ospravedlňujem sa adminom ale len niektorím mám svoj názor na každého no Paul a Strips keď to tak už píšete tak sa aj vy zamyslite čo na tých serveroch robíte keď tam není admin 😉 a hlave ten spam . Uzavreté poprosím už neodpisovať dobrý večer prajem 😉

Kde spamuju ? Jednou jsem dostal mute a sillent ... A ban k CT za Mfk ale odehrál jsem si to a hraju dál , na servewru jsem nepříjemný jen k tobě protože se ty tak chováš ke všem bez ohledu jestli to je ADMIN nebo tak , ale prostě ... Djelko víme že si dneska hrál na JB #2 jako Filipko a hned jak ti Neos řekl že se neponaučíš tak si to leavnul a všechno sis změnil trochu ubohé , být tebou chodím kanálama :D , Každý dělá chyby ale ty už si moc sorry ... ale vykup se a gl s další Permou díky :d toť vše 

PS : Neber si moje jméno do huby díik :)))) 
PSPS : Zamysli se nad sebou , nechápu proč bych měl já :D 

REVOLUCI ZDAR ! 

Str1ps <3333 

Nejsem si jistý, jestli bych v tvé pozici, když obcházíš ban na jiném účtě, psal na fórum o unban. 

• Upvote 2

Tohle je prostě djelko. Když nemáš kamarády, tak otravuješ (slušně řečeno) kohokoliv můžeš. Hrál jsi asi ze 3-4 účtů, tudíž obcházíš ban, což je samozřejmně špatně 🙂 Nikdo tě tam nemá rád. Jseš arogantní, hloupé (znovu slušně řečeno) otravné děcko, co prostě nemá co dělat. Jestli chceš, můžeš zkusit hru Fortnite, tam si třeba najdeš kamarády se stejným IQ, jako máš ty 🙂  Měj se hezky a pozdravuj mamku čau ❤️

Edit: plzky IP ban. I když ty jsi celkem schopný poplakat si k mamce a tatínkovi aby ti koupili či sehnali novej komp, takže nevím proč řešíš že chceš unban, když si zase založíš jinej účet 😄

Upraveno uživatelem necumvoe
  • Děkuji 2

Pokud vím tak do těchto žádostí se mohou vyjadřovat pouze admini/akademici,proto nechápu proč tu jsou tyto zbytečné spamy.

edit. Při perma banu by měli být nějaké důkazy,které tu taky ještě neleží

• TOP 1
  • ... 1

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Důležitá informace

Náš software používá cookies k odlišení od ostatních uživatelů našeho webu. To nám pomáhá poskytnout vám osobní zkušenost při prohlížení těchto stránek.